Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Czarny sedan - Przyciemniać czy nie?

Przyciemniać czy nie? 2 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Przyciemniać czy nie?

    • Tak
    • Nie
    • Tak, jeśli pójdą za tym dalsze mody

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Do tematu przyciemniania szyb w swoim aucie podchodzę już kolejny raz.

Auto to czarny sedan B6, ramki są czarne, felgi 16" od nowego A6.

Póki co nie przewiduję żadnych dodatkowych modyfikacji.

Jeśli przyciemnię to tylko delikatnie ale wszystkie szyby (bez czołowej).

Jakie jest wasze zdanie na ten temat?

Czy wg Was przeciemnianie szyb nie zalatuje przypadkiem małomiasteczkowym tuningiem?

Opublikowano

Jak przyciemniasz wszystkie to ok. :thumbup: Ja miałem w swojej tylko tylnie boczne i auto wyglądało jak karawan na trumny-tragedia. :thumbdown: szybko się folii pozbyłem.

Opublikowano

Jasne,że przyciemniać. Jest wątek na forum,gdzie pokazujemy swoje przyciemnione szybki,poszukaj ;)

Opublikowano

W czarnym to oczywiście że przyciemnienie jest jak najbardziej ok.

Ale i ja się przyłączę to pytania... co sądzicie o delikatnej ściemie na szybach w białej A4? :)

Opublikowano

froger34 jak najbardziej.. :th:

Opublikowano
co sądzicie o delikatnej ściemie na szybach w białej A4?

Delikatnie jak najbardziej.

Opublikowano

Właśnie chodziło mi o delikatnie ściemnienie :) nie całkowite bo to wogole mi się nie podoba, jeszcze na białym to nie miało by sensu :thumbdown:

Opublikowano

W czarnym to oczywiście że przyciemnienie jest jak najbardziej ok.

Ale i ja się przyłączę to pytania... co sądzicie o delikatnej ściemie na szybach w białej A4? :)

Bardzo dobry pomysł, mój kumpel ma białego passata B5 i wszystkie szyby przyciemnił oczywiscie oprócz przedniej i wygląda :th: Tak samo biała A4 wyglądała by :>

Ja mysle na wiosne przyciemnić szyby bo aż sie prosi :)

Opublikowano

przyciemnianie szybek, jak już to wszystkie :th:

wygląd auta zyskuje, nie mówiąc już o przytulnym nastoju w środku :audi:

Opublikowano

ja osobiscie przyciemniam szyby we wszystkich swoich 3 ostatnich autach i jestem zadowolony.

Wazne aby robił to ktos kto sie na tym zna,w Lublinie moge polecic Foll Service na 1 maja.

P.S. Nie jestem ich pracownikiem.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

no jak najbardziej, byle by wszystkie, jak tylko tylnie to lepiej serie zostawić:)))

Opublikowano

no jak najbardziej, byle by wszystkie, jak tylko tylnie to lepiej serie zostawić:)))

Nie dokonca masz racje. Wiadomo ze najlepiej wszystke ale jak sie misiaki do ciebie dotrzepia to bedziesz musal zdzierac przod i zostanie sam tyl:) Wiec i tak bym wolal sam tyl niz wogule

Opublikowano

Ściemniać wszystkie prócz czołowej .. ale tak delikatnie i bedzie miodzio :thumbup:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.