Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Strasznie wolno się nagrzewa


Mariusz90r

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie a co powiecie na sytuacje kiedy po paru kilometrach ok.10 nagrzeje sie juz do tych 90 st. ale jak pojade troche szybciej 70-80 spada do nawet 65 st. .. ?? i raczej pozniej nawet jak juz w miescie wolno jade trzyma te ok 60-75st ... ?? :mysli: dodam ze termostat daaaawno nie byl wymieniany ... uderzac w termostat ori czy szukac czujnikow temp.... ?? a gdyby to czujniki to ile ich jest i gdzie ewentualnie ... ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz na pewno walniety czujnik

jest jeden, pomiedzy sciana grodziowa a silnikiem 4 pinowy

ale kup tylko ori, jak chcesz to mam taki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na moje to termostat własnie. Swego czasu też miałem taki problem, że miał swoje 90*C, ale jak tylko jechałem trochę szybciej, to od razu temp mi schodziła na 65-70. Po wymianie termostatu wszystko wróciło do normy. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego popraw opis

silnika APU nie było w 1997r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zalezy jakie morzy sa jak jest tak -20 jak ostatnio to dosyc dlugo sie grzeje ale nie jest az tak tragicznie hehe :) a tak przy mniejeszych dosyc szybko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego popraw opis

silnika APU nie było w 1997r

Wszystko się zgadza. Auto kupiłem z silnikiem AEB, silnik się posypał i kupiłem APU. Przełożyłem cały osprzęt od AEB i chodzi :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na moje to termostat własnie. Swego czasu też miałem taki problem, że miał swoje 90*C, ale jak tylko jechałem trochę szybciej, to od razu temp mi schodziła na 65-70. Po wymianie termostatu wszystko wróciło do normy. Pozdrawiam

termostat wymienilem WAHLER zalalem nowy g12 raz jest tak ze faktycznie ladnie trzyma 90 a raz dochodzi do 90 i spada do ok 70st. ;/ co jest ;/ :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czujnik[br]Dopisany: 12 Styczeń 2011, 22:57_________________________________________________chyba że też wymieniłeś ale nie zauważyłem żebyś napisał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie mi nawet do 90 stopni nie dobija :kwasny: na trasie mam cały czas 60 lub troszkę więcej,dopiero jak zasłoniłem chłodnice to troche urosła ( ok.80) chyba czas wymienić termostat :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy jestem świeżo po wymianie termostatu i czujnika ;) mam święty spokój (Nagrzewa mi się po 6km jest elegancko ) pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...