Skocz do zawartości
IGNOROWANY

przestroga


kalik

Rekomendowane odpowiedzi

mlodosc, brawura, zycie i smierc.....wszystko ma swoje prawa.....zamieszczajac te zdjecia nie chce nikogo urazic, chce zeby byly przestroga dla kazdego z nas....moze komus uratuja zycie i ocknie sie na czas, zdejmie noge z gazu i zwolni.....kierowca mial 19 lat...zginelo 2 osoby, kolejne dwie sa w stanie ciezkim w szpitalu... wypadek mial miejsce 28.10.2007r nad ranem, goscie weselni wracali do domu.....

dsc6548oz8.th.jpg

dsc6546yd4.th.jpg

dsc6545xc2.th.jpg

dsc6541ei9.th.jpg

dsc6530xq9.th.jpg

dsc6524is5.th.jpg

dsc6520aw5.th.jpg

dsc6502dw4.th.jpg

dsc6494uj3.th.jpg

dsc6490mh7.th.jpg

dsc6488xc1.th.jpg

dsc6485iw9.th.jpg

dsc6484wj4.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oglądałem relacje z tego wypadku w wiadomościach, bodajże w niedziele.(ale już nie pamietam dokładnie) nie ma co komentować zdjęcia mówią wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wsumie to zadna nowosc - takich wypadkow jest codziennie masa .. :( I nic nie pomoga takie zdjecia. Czlowiek dopiero zaczyna myslec po fakcie lub kiedy w wypadku uczestnczy ktos z jego najblizszej rodziny .

dokładnie tak, a jak jest taki wypadek to przejeżdżający kierowcy obok zwalniają (bo muszą stoi misiek lub celem dokładniejszego obejrzenia co sie stało i tu czasem dochodzi do nastepnego-zagapienie się) a potem zaraz za wypadkiem gaz w podłoge wiele razy już widziałem właśnie takie zachowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadza sie. zdjecia nie ruszaja za bardzo, kilka lat temu mialem czolowke z ciezarowka (kierowca ciezarowki wyprzedzal inne auto i poszedl prosto na nas),bylem pasazerem, ja przezylem, moj kumpel co siedzial przede mna nie mial tyle szczescia. kolega umieral a ja trzymalem go za reke i czulem jak gasnie zycie....takie cos rusza....sklania do przemyslen jak siadasz za kolko....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadza sie. zdjecia nie ruszaja za bardzo, kilka lat temu mialem czolowke z ciezarowka (kierowca ciezarowki wyprzedzal inne auto i poszedl prosto na nas),bylem pasazerem, ja przezylem, moj kumpel co siedzial przede mna nie mial tyle szczescia. kolega umieral a ja trzymalem go za reke i czulem jak gasnie zycie....takie cos rusza....sklania do przemyslen jak siadasz za kolko....

No widzsz tak jak myslalem ....wspolczuje ci kolego i rozumiem teras ze chcesz innych przed taka sytuacja ostrzec ale sam wiesz ze zdjecia to zamalo ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...