Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B8] A4 Avant 2.0 TFSi Quattro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

zarówno przy 235 jak i 225 powinieneś mieć profil 40. dopiero przy 19stkach i oponach 235 245 255 masz 35

W jednym zdaniu piszesz ,że opony 235 mają być na 40 ,a w drugim,że na 35 :decayed:

Według katalogu mają być 225/40 R19 lub 235/35 R19.

tak bo w pierwszej częsci odwołuje się do 18 cali, a w drugiej do 19 cali.

225/40/18

235/40/18

235/35/19

245/35/19

255/35/19

A teraz już rozumiem,sory :)

Ale przy 19 calach i szerokości 225 powinien być profil 40.

A co do felg,to jak je założę to wrzucę zdjęcia.Wtedy się okaże jak się prezentuje.

Ja tak zawsze mam ,że nie mogę się do końca zdecydować :)

Opublikowano

Wg mnie 225 na 7,5" feldze jest optymalnie, no chyba że komuś zależy na większym naciągu - ja tak mam na zimowych i jest w sam raz. Dla 8" szerokości producent przewiduje profil 235.

Opublikowano
  • Autor

Założyłem właśnie lotkę na tył.kupiona w ASO:

0ac5928f78d099c9m.jpg

d3cbf67d2bf9e3b7m.jpg

A co do opon,kupiłem Bridgestone S001 235/35 R19.

W przyszłym tygodniu przychodzą felgi,to wrzucę fotki.

Tutaj temat z forum AKP:

http://www.audiklub.org/phpBB2/viewtopic.php?p=1441449&highlight=#1441449

U mnie właśnie coś drga przy prędkościach powyżej 120 Km/h.

Zobaczymy czy po wymianie kół problem zniknie.

Nie dość ,że chla olej na potęgę (właśnie jestem w trakcie drugiej próby olejowej),to teraz to :wallbash:

Opublikowano

U mnie właśnie coś drga przy prędkościach powyżej 120 Km/h.

Zobaczymy czy po wymianie kół problem zniknie.

Drgania sa dlatego ze kolo a raczej jego lozyskowanie juz od prawie 7 lat jest wadliwie i nawet nowe kola maja luz w plaszczyznie przylgni tarczy i docisku , co po wpywem sil skretnych wlasnie obiawia sie wibracjami.Jedyne rozwiazanie to zalozyc jednomas tylko na razie nikt tego jeszcze nie robi.

Opublikowano

Założyłem właśnie lotkę na tył.kupiona w ASO:

0ac5928f78d099c9m.jpg

d3cbf67d2bf9e3b7m.jpg

A co do opon,kupiłem Bridgestone S001 235/35 R19.

W przyszłym tygodniu przychodzą felgi,to wrzucę fotki.

Tutaj temat z forum AKP:

http://www.audiklub.org/phpBB2/viewtopic.php?p=1441449&highlight=#1441449

U mnie właśnie coś drga przy prędkościach powyżej 120 Km/h.

Zobaczymy czy po wymianie kół problem zniknie.

Nie dość ,że chla olej na potęgę (właśnie jestem w trakcie drugiej próby olejowej),to teraz to :wallbash:

Loteczka spoko siadla :good: niedlugo u mnie zawita tez :wink4:

Opublikowano

loopa to zuzycie oleju zaczelo sie od jakiegos przebiegu , czy od poczatku tak bral olej ?

Opublikowano
  • Autor

loopa to zuzycie oleju zaczelo sie od jakiegos przebiegu , czy od poczatku tak bral olej ?

Od początku.Pierwszy raz komunikat na FISie pojawił się po ok.2000 km. :angry:

Opublikowano

loopa to zuzycie oleju zaczelo sie od jakiegos przebiegu , czy od poczatku tak bral olej ?

Od początku.Pierwszy raz komunikat na FISie pojawił się po ok.2000 km. :angry:

Ile Ci bierze? U mnie ostatnio jakieś 0,9l na 2000. I niestety nic z tym nie chcą zrobić bo w instrukcji jest 1l na 2000 to w normie :((

Opublikowano

tobie tez od poczatku bral olej ?

Opublikowano
  • Autor

loopa to zuzycie oleju zaczelo sie od jakiegos przebiegu , czy od poczatku tak bral olej ?

Od początku.Pierwszy raz komunikat na FISie pojawił się po ok.2000 km. :angry:

Ile Ci bierze? U mnie ostatnio jakieś 0,9l na 2000. I niestety nic z tym nie chcą zrobić bo w instrukcji jest 1l na 2000 to w normie :((

Bierze mi w okolicach 0,5l na 1000km.

Przy pierwszej próbie olejowej wyszło 0,48l na 1000km i niestety zmieściłem się w tej chorej "normie" :angry:

Teraz jestem w trakcie drugiej próby.

Dodatkowo jeszcze mi s-tronic szarpie :(

Opublikowano
  • Autor

Nie uśmiechało by mi sie jechać gdzieś do np. Francji i brać ze soba bańkę oleju :disgust:

Ja niestety wożę zawsze litra w bagażniku na dolewkę .

Opublikowano

Nie uśmiechało by mi sie jechać gdzieś do np. Francji i brać ze soba bańkę oleju :disgust:

Ja niestety wożę zawsze litra w bagażniku na dolewkę .

właśnie z tego powodu zdecydowałem się jednak na 2.0 TDI..

Opublikowano

Nie uśmiechało by mi sie jechać gdzieś do np. Francji i brać ze soba bańkę oleju :disgust:

oj tam , wada faktycznie jeakas jest ale , tdi tez potrafi chlapnac , BLB mi tez 0.3 0.4 wciagalo , subaru jak sie pogoni dobrze to 0.5 tez wezmie.

Loop a gdzie glownie jezdzisz na trasie czy w miescie ?

Opublikowano
  • Autor

Nie uśmiechało by mi sie jechać gdzieś do np. Francji i brać ze soba bańkę oleju :disgust:

oj tam , wada faktycznie jeakas jest ale , tdi tez potrafi chlapnac , BLB mi tez 0.3 0.4 wciagalo , subaru jak sie pogoni dobrze to 0.5 tez wezmie.

Loop a gdzie glownie jezdzisz na trasie czy w miescie ?

Audi mam już prawie rok i w trasie jeszcze ani razu nie byłem,

nie licząc dojazdu do roboty,gdzie się śmiga parę kilometrów "expresówką" S-8 :>

Na wakacje zawsze wyjeżdżamy autem żony-bardziej pojemne.

Opublikowano

no to masz tez po czesci odpowiedz dlaczego bierze olej.Mocno gonione turbo beznyny zawsze beda braly olej.

Opublikowano
  • Autor

no to masz tez po czesci odpowiedz dlaczego bierze olej.Mocno gonione turbo beznyny zawsze beda braly olej.

Wiem,wiem, ja lekkiej nóżki nie mam :gwizdanie:

Opublikowano

no to masz tez po czesci odpowiedz dlaczego bierze olej.Mocno gonione turbo beznyny zawsze beda braly olej.

Wiem,wiem, ja lekkiej nóżki nie mam :gwizdanie:

no nie do końca tak jest bo próbowałem jeździć na różne sposoby i bez względu na to oraz czy to trasa czy miasto bierze tyle samo. Te ostre gonienie to +200 i faktycznie wtedy jeszcze wiecej.

U mnie podobnie jak u kolegi bierze od samego zakupu. Znajoma ma ten sam silnik w A5 tylko ze bez quattro i s-tronica i nic nie bierze. Ale to raczej powód nie jest

Opublikowano

a moje 2.0t nie bierze nic kompletnie, co vag zdołał spieprzyć przy ewolucji silnika :mysli:

pytanie dlaczego nie w każdym egz ?

Opublikowano
  • Autor

Założyłem koła.Mam możliwość wymiany na inne i się cały czas zastanawiam :mysli:

Nie do końca jestem przekonany,że pasują.

Czekam na Wasze opinie...

085aba020f8581e8m.jpg

427c0872b6ebf46cm.jpg

56015b0372a664e1m.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.