Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[INNE AFN] Blokada rozrządu audi A6


cowboy1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Mam pytanie czy wystepuje w 1.9 tdi Afn blokada walu korbowego.dzieki,pozdro,.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki dobis1,ale Ty chyba mi dales namiar blokad do silnia 1.9tdi PD czyli na pompowtryskach,w tym linku co mi podales brak jest blokady pompy wtryskowej.Szukam blokady do silnika 81kw (110ps)1.9tdi ?[br]Dopisany: 20 Grudzień 2010, 14:59_________________________________________________ Witam wauxhall95 blokady potrzebuje do zmiany paska rozrzadu,wczesniej uzywalem do tej wymiany innych narzedzi,a teraz chce kupic takie jakie maja byc.co ulatwi zmiane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki dobis1,ale Ty chyba mi dales namiar blokad do silnia 1.9tdi PD czyli na pompowtryskach,w tym linku co mi podales brak jest blokady pompy wtryskowej.Szukam blokady do silnika 81kw (110ps)1.9tdi ?[br]Dopisany: 20 Grudzień 2010, 14:59_________________________________________________ Witam wauxhall95 blokady potrzebuje do zmiany paska rozrzadu,wczesniej uzywalem do tej wymiany innych narzedzi,a teraz chce kupic takie jakie maja byc.co ulatwi zmiane

Do AFN-a potrzebujesz blokadę wałka rozrządu którą zakłada się w tylnej części wałka (może być wykorzystana suwmiarka ze szczelinomierzem) oraz blokadę w postaci trzpienia na pompę wtryskową średnicy obecnie nie pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak Rikardo zgadzam z Tobą,do tej pory tak wlasnie robilem jak piszesz. teraz zamowilem na allegro blokade na walek i pompe wtryskowa.tylko mam pytanie czy wystepuje jakas blokada walu korbowego????????do silnika 1.9tdi 81kw 110ps AFN ?pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam wał korbowy ustawia się na znakach. Masz okienko z tyłu między skrzynią, a silnikiem i na wieńcu jest wybite 0 i 1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak kaliko44 o tym to wiem bo juz troche tych rozrzadow zrobilem,Moje pytanie brzmi czy istnieje jakas blokada walu korbowego w tych silnikach czy nie wystepuje. 1.9tdi 110ps AFN.dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tam nie potrzebne blokady robisz swoje znaki i tyly. ustaw wal korbowy na 0 i pyknij srubokretem znak na malym kolko od wala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam tez wale rozrządy bez blokad ale są osoby które myslą ze zrobia to lepiej z blokadami

dokladnie :wink4:

Robie tak samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wojtek Wolomin jak masz jakis namiar na sklep gdzie mozna kupic taka blokade do AFN to ja poprosze namiary :mysli:Rozrzady robilem wczesniej tez bez blokad i bylo ok,te blokady tez nie kosztuja majatku wiec warto je miec i nie bawic sie jakimis sróbokrętami i markerami.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój link nie był konkretnie do AFN ale poglądowo jak wygląda taka blokada. Ja też wymieniam rozrząd bez blokad ale do odkręcenia koła zębatego wału korbowego (a przy następnej wymianie chcę je wymienić) wolałbym zblokować koło a nie wciskać coś tam w koło zamachowe. Także napewno się zaopatrzę w taką blokadę. Pozdro :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobis1 gdybys znal namiary na sklep który to ma to prosze o namiar,jesli to nie bedzie klopotem.pozdro,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek Wolomin zamowilem blokady do afn i mam je juz w garazu,mam blokade na pompe wtr, i na walek rozrzadu,na wal korbowy raczej nie ma blokady do tego silnika AFN,dzwonilem do wielu sklepow i goscie nie byli w stanie odp,czy w ogole cos takiego wystepoje,prawde mowiac to nawet nie ma miejsca gdzie mozna by bylo wal zblokowac, zdrowia ,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...