Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Nadkole tył avant


akoziarski

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

śniegi dalej szkodzą i tak wychodząc dziś z domu zaobserwowałem, że coś wystaje mi z lewego tylnego nadkola okazało się że to jakaś szmata że tak napisze. Jakie było moje zdziwienie kiedy okazało sie że to nadkole a raczej to co z niego zostało. :thumbdown: We wszystkich autach jakie miałem nadkola były plastikowe i to chyba dobry pomysł. Pytanie czy faktycznie w B6 tylne nadkola są materiałowe czy w moim aucie normalne nadkole było zdemontowane?? Czeka mnie naprawa tego więc pytanie, jeśli faktycznie są materiałowe da rade kupić plastikowy zamiennik??

Dzięki za odpowiedz. POZDRAWIAM i Wesołych Świąt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tam właśnie niestety takie coś materiało podobne, z racji tego żeby wyciszyć odgłosy dochodzące z zewnątrz oraz szczelające kamyczki z pod kół. Jest dość spory problem bo mnie tej zimy już po 2/3 razy opadły nadkola tylne. Przykręcałem to robiłem cuda wianki a i tak się wyrywały po jakimś czasie, wiec narazie postanowiłem je odkręcić i dopóki będzie snieg to ich nie będę zakładał. Nie ma zamienników, te nadkola tylne występują tylko w oryginale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dokładnie mam też tak jakby materiałowe bo mi przy tylnich kołach kawałek wisi i to wyglada jakby było nie z plastiku tylko z jakiegos materiału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W każdym b6 nadkola przednie są plastikowe a tylne z takiego jakby filcu który jest utwardzony od spodu jak plastik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest to samo... ale ktoś przytwierdził ten "nibyfilc" w paru miejscach wiec nic nie odchodzi, nie odpada itp.

Fakt faktem, adr ma racje .. z przodu plastik, z tyłu materiał jest inny :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W każdym b6 nadkola przednie są plastikowe a tylne z takiego jakby filcu który jest utwardzony od spodu jak plastik

nie jest tak do końca jak piszesz, ja mam filc z przodu i z tyłu w B6, w ASO ok 80 zeta więc nie ma tragedii :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...