Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Audi a4 quattro 1996,Nowe zdjecia


lenywpr

Rekomendowane odpowiedzi

:hi:No i stalem sie posiadaczem audi 1,8 quattro z 1996 r.Stan ogolny dosyc dobry przebieg 192000 i najprawdopodobniej a wrecz napewno prawdziwy gdyz mial orginalny rozrzad... :slina:niewiem jakim cudem mechanik tez byl w szoku..

wyposazenie:

-2 poduchy

-grzane dupki :naughty:

-klimatronik

-ABS

-2 elekt. szyby

-centralny zamek+pilot

i ogolnie narazie wszsytko z bajerow pelna seria co mnie cieszy:]

Plany:

Na pewno kierownica do wymiany,i jakas ładna felga,ksenon,obnizenie moze gwint :mysli: dolozenie podgrzewanych lusterek i lepeij podswietlic kabine,i przełozenie sprzetu grajacego z poprzednika plus lepsze radio i glosniki tyl...hm narazie tylko plany gdyz musze odbic sie po nowym roku i dopiero zaczne myslec :tongue4:

poprzednik..

DSC00021.jpg

wsumie wciaz jest bo szkoda mi bylo sie z nim rozstac i zostawilem siostrze :tongue4:

DSC00059.jpg

Sorry za jakos zdjec beda lepsze pozniej

Nowe radio juz jest wraz ze wzmacniaczem i poki co tubą, glosniki tyl zostaly noki..

I korzystajac z okazji bebeszenia samochodu zamontowalem jeszcze czujniki parkowania :naughty:

470_cdx_240.jpg

66491639.jpg

Blau_GTt1200.jpg

Nowe zdjecia

IMG_0788s.jpg

IMG_0789.jpg

IMG_0790.jpg

IMG_0792.jpg

IMG_0795.jpg

IMG_0799.jpg

IMG_0787.jpg

IMG_0780.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

jak chcesz to będe mieć głośniki Hertz-a ECX 165 za pare dni na sprzedaż :wink4:

plany na plus :good: tylko jak lampy będziesz zmieniać to nie jakieś solary itd z Alledrogo :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

quattro :good: zacny wozik panie :hi::decayed: powodzenia w modach i spokojnej bezawaryjnej jazdy :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie montować z tyłu głośników ? Ja właśnie chciałem zmienic plastiki w drzwiach na te z dziurami na głośniki :P Jakieś bzdety mówisz, albo ja źle zrozumiałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

Bzdury?? Popsujesz sobie scene audio. Zamontuj dobre mocne głosniki do przodu i sub do bagaznika. Chyba ze sluchasz tylko wiadomosci...

na razie mam seryjne Nokia z tyłu i gra rewelacyjnie(jak na 13 -letnie glośniki)....do podłączenia czeka skrzynia,kondensator i wzmak w bagażniku.....te z przodu głośniki są praktycznie nie słyszalne i nic nie psuje sceny :cool1:

oczywiście to moja opinia :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie powinny byc z przodu slyszalne :)

są słyszalne ,ale nie grają "pierwszych skrzypiec"....głównie moc idzie na tył :cool1:

To nie dobrze... Nie wiem czym sie sugerujesz ale tak nie ma prawa dobrze zagrac ale jesli nie sluchasz muzyki to nie ma roznicy. Moze byc ylko jeden glosnik. Ok nie bedziemy robic ot koledze w temacie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No z tymi głośnikami wsumie teraz pomyślałem i macie chyba racje tylko chodzili mi o to ze mam tubę i chciałem dorzucić jeszcze głośniki a tubę przykręcić lekko by tylko delikatnie grala bo niechce uzyskać skaczącej rejestracji i głuchego basu..ale może ja sprzedam i kupie lepsza skrzynie zamiast tych głośników :myśli: na przód i tak mam glosniczki i wzmak 4 kanalowy cos sie wymysli :)

[br]Dopisany: 27 Grudzień 2010, 14:14_________________________________________________A chlopaki mam do was pytanie bo jest cos co mnie straaasznie denerwuje :kwasny: mianowicie jak widzicie na zdjeciu wnetrza na tym pasku,zkretynialemu poprzednikowi zachcialo sie tam cos zamontowac.. na wkrety ;(skutkiem czego mam dziury...jaki macie pomysl aby to w jakis sposob zamaskowac??bo mi brakuje pomyslu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co wy gadacie czym co sobie zepsuje wstawiając głośniki do tyłu ? właśnie poprawi jakość audio wiadomo nie można wstawić byle jakiego głośnika bo to się mija z celem ale jeżeli zrobi to odpowiednio to efekt będzie oszałamiający

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co wy gadacie czym co sobie zepsuje wstawiając głośniki do tyłu ? właśnie poprawi jakość audio wiadomo nie można wstawić byle jakiego głośnika bo to się mija z celem ale jeżeli zrobi to odpowiednio to efekt będzie oszałamiający

Napisz to na forum CA :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nawet jakbym znalazl to i tak nie mam gdzie zalozyc bo pod blokiem przeciez nie bede :wallbash:wiec tak i siak musze z tym pojezdzic do wiosny a przydalo by sie ta jakos zaslonic cokolwiek z tym zrobic do teo czasu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...