Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lenywpr

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. :hi:Na poczatek to bym napisal co on juz posiada,bo wyglada ciekawie,bezawaryjnosci
  2. :hi:Moim zdaniem bomba,wszystko ma co chcialbym miec w swojej :tongue4:bezawaryjnosci
  3. no niby nie ale nie mam czasu,nie mowiac o tej listwie...zaczalem myslec czy moze jej nie oblkleic skoro tak ciezko ja dostac[br]Dopisany: 13 Styczeń 2011, 18:36_________________________________________________wczoraj wymienialem rozrzad i wyszedl dla mnie zdumiewajacy fakt... gdyz mechanik mi powiedzial ze byl to orginalny rozrzad :slina:jakis nietypowy montowany tylko na poczatku produkcji i ze go pozniej wycofano bo byl wadliwy...i patrzac na przebieg 192000 byl w szoku ze jeszcze to jezdzi gdyz stan jego byl masakryczny..
  4. mi zalezy jakie drewno jesli jest takie ciemne i do tego czarna skora to mi sie to bardzo podoba :tongue4:ale rzecz gustu,furka :good:bezawaryjnosci
  5. lenywpr odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    bardzo ładna,mam chyba taki sam kolor i silniczek,wiec napisz jak tam sie sprawuje :tongue4:bezawaryjnosci
  6. lenywpr odpowiedział(a) na michu93 temat w Inne marki
    swietny sprzet! ja swojego zostawilem siostrze bo serce by mi peklo jakbym mial sie z nim rozstac na zawsze,a tak czasem go jej podpiernicze tez byl moim pierwszym ja swoim pod 180 jechalem :>
  7. hehe a no ze ja nie pomyslalem ze moge zamaskowac ja w tani sposob ekranem lcd dzieki
  8. ha Będe pierwszy no gratuluje z opisu wszystko fajnie, ale czekamy na wiecej zdjec
  9. a nawet jakbym znalazl to i tak nie mam gdzie zalozyc bo pod blokiem przeciez nie bede :wallbash:wiec tak i siak musze z tym pojezdzic do wiosny a przydalo by sie ta jakos zaslonic cokolwiek z tym zrobic do teo czasu...
  10. no najlepiej by bylo ale patrzylem na allegro i nie ma takich i sadze ze tak latwo jej nie dostane tym bardziej z quattro...
  11. No z tymi głośnikami wsumie teraz pomyślałem i macie chyba racje tylko chodzili mi o to ze mam tubę i chciałem dorzucić jeszcze głośniki a tubę przykręcić lekko by tylko delikatnie grala bo niechce uzyskać skaczącej rejestracji i głuchego basu..ale może ja sprzedam i kupie lepsza skrzynie zamiast tych głośników :myśli: na przód i tak mam glosniczki i wzmak 4 kanalowy cos sie wymysli [br]Dopisany: 27 Grudzień 2010, 14:14_________________________________________________A chlopaki mam do was pytanie bo jest cos co mnie straaasznie denerwuje mianowicie jak widzicie na zdjeciu wnetrza na tym pasku,zkretynialemu poprzednikowi zachcialo sie tam cos zamontowac.. na wkrety ;(skutkiem czego mam dziury...jaki macie pomysl aby to w jakis sposob zamaskowac??bo mi brakuje pomyslu...
  12. No gratuluje ładna :good:silnik chyba ciut maly ale za te pieniadze faktycznie sam bym sie skusil:Pwsumie moje 1,8 quattro tez demonem nie jest... :gwizdanie:gwint :good:naprawde duzo lepiej i powodzenia w modzeniu wesolych
  13. :hi:No i stalem sie posiadaczem audi 1,8 quattro z 1996 r.Stan ogolny dosyc dobry przebieg 192000 i najprawdopodobniej a wrecz napewno prawdziwy gdyz mial orginalny rozrzad... :slina:niewiem jakim cudem mechanik tez byl w szoku.. wyposazenie: -2 poduchy -grzane dupki -klimatronik -ABS -2 elekt. szyby -centralny zamek+pilot i ogolnie narazie wszsytko z bajerow pelna seria co mnie cieszy:] Plany: Na pewno kierownica do wymiany,i jakas ładna felga,ksenon,obnizenie moze gwint dolozenie podgrzewanych lusterek i lepeij podswietlic kabine,i przełozenie sprzetu grajacego z poprzednika plus lepsze radio i glosniki tyl...hm narazie tylko plany gdyz musze odbic sie po nowym roku i dopiero zaczne myslec poprzednik.. wsumie wciaz jest bo szkoda mi bylo sie z nim rozstac i zostawilem siostrze Sorry za jakos zdjec beda lepsze pozniej Nowe radio juz jest wraz ze wzmacniaczem i poki co tubą, glosniki tyl zostaly noki.. I korzystajac z okazji bebeszenia samochodu zamontowalem jeszcze czujniki parkowania Nowe zdjecia
  14. Mi moj 1,8 quattro 96 w cyklu mieszanym z wieksza iloscia trasy spalil 12,6....i wcale go nie cisnalem.. :wallbash:fakt ze zima ale jak na 1,8 to wydaje mi sie ze to gruba przesada..jednak czytajac wasze posty widze ze nie tylko mi tak pali to dobrze bo myslalem ze juz tylko z moim jest cos nie tak :>
  15. Witam wszystkich

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.