Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Pytanie o zawieszenie.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Sorki ze poruszam ten temat ktory zapewne byl juz poruszany ale chce wiedziec konkretnie co zrobic moze mi ktos poradzi wsadzilem do swojej a4 sprezyny obnizajace o 40mm i felgi 18 wszystko gra tylko mam pytanko poniewaz zawieszenie teraz jest bardzo twarde szczegolnie tylnie.PYTANIE jaka jest roznica jak bym mial zamiast firmowych amorkow np. jakies sportowe czy polepszy sie tlumienie drgani na dolkach czy bedzie tak samo jak na standardowych bo szczeze mowiac cos bym z tym zrobil bo troszke za bardzo twarde Pozdrawiam i czekam na jakies konkretne wnioski....

Opublikowano

bedzie lepiej bo standardowe amortyzatory przy takim obnizeniu prawie w ogole nie pracuja.

Opublikowano

ja też robię błądy ortograficznie ale nie aż takie!!! robertzmudzki przeedytuj posta

Opublikowano
ja też robię błądy ortograficznie ale nie aż takie!!! robertzmudzki przeedytuj posta

heheheh fakt tego sie czytac nie da :lol:

Opublikowano
  • Autor

Powiem ci szczeze ze niedam rady bo jestem dyslektykiem i wogole mi to nie przeszkadza sorki ale do uczonych nie naleze tymbardziej z ortografi zawsze mialem paly Pozdrawiam.

A pozatym nie chodzi tu o bledy tylko o samochod. No czytalem dalem czadu chyba zaspany bylem......bo pracuje w nocy a w dzien prbuje cos tu napisac heheheh.......

Opublikowano
szczeze
wogole
tymbardziej

widze ze coraz lepiej ci juz idzie :razz: bez zlosliwosci :razz:

Opublikowano

Panowie co się czepiacie zaświadczenie o dyslekcji ma wam pokazać? :grin: Jeżeli tak jest to na to nie ma robert... wpływu. Ale jak kolega pisze tu nie chodzi o ortografię tylko o nasze OOOO i ich bolączki

Opublikowano
  • Autor
szczeze
wogole
tymbardziej

widze ze coraz lepiej ci juz idzie :razz: bez zlosliwosci :razz:

Panie Piotr1602 napisz pan lepiej cos na temat Audi a nie o ortografi bo to kur...nie szkola ze tak powiem Pozdrawiam..

Opublikowano
Panie Piotr1602 napisz pan lepiej cos na temat Audi a nie o ortografi bo to kur...nie szkola ze tak powiem Pozdrawiam..

spoko spoko prosze sie nie irytowac tak mnie jakos naszło i nie mogłem sie powstrzymac :razz: :grin:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

moim zdaniem jak zawias to komplecik ;) napewno bedzie lepiej niz pół na pól ,

Ps a docinkami sie nie przejmuj ja tez sadze ze to nie szkola i nikt nikomu nie powinien zwracac uwagi na ortografie ani skladanie zdan!! to jst forum a nie dyktando a jak komus niue pasuje poprostu niech nie czyta !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

oczywiscie, ze trzeba wymienic amorki , jak robisz cala zawieche to cala, a nie polowe. wymien amorki i powinno byc lepiej, ale nie bedzie rewelacji na naszych polskich drogach niezle Cie wytrzepie na tych 18" kolach, ja mam 16" i zawieszenie sport i niezle mi daje po bebechach ;)

  • 5 lat później...
Opublikowano

Przepraszam za OT, ale skoro kolega cierpi na jakąś przypadłość, to niech on się męczy ze słownikiem. Dlaczego inni mają się męczyć podczas czytania?

Czegoś takiego nie usprawiedliwia choroba (?), to zwykly brak szacunku dla czytających.

Opublikowano
Przepraszam za OT, ale skoro kolega cierpi na jakąś przypadłość, to niech on się męczy ze słownikiem. Dlaczego inni mają się męczyć podczas czytania?

Czegoś takiego nie usprawiedliwia choroba (?), to zwykly brak szacunku dla czytających.

odgrzałes 6 letniego kotleta :wallbash:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.