Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Woda w boczkach bagażnika


T-Rex

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Tematów o wodzie 1000 i czytam już kilka godzin, ale tylko jeden o tym miejscu. Ktoś napisał, że ma cm wody pod subwooferem. Są tam schowki i trzymam tam różne graty, gąbki itp. Są popryskane od góry. Z prawej i lewej strony jest tam woda. Skąd może lecieć z góry? Za wysoko, żeby leciało z tylnych lamp. Czy antena potrafiłaby nabroić, ale tak, żeby nie polać podsufitki? Sprawdziłem też wlot kabli z tylnej klapy. Z zewnątrz wygląda na szczelny. Dodam, że tapicerka na klapie jest mokra na dole i tradycyjnie po 100l wody na tylnych dywanikach. Jest możliwość przepłynięcia z tych tylnych boczków poprzez progi do dywaników?

Na początku podejrzewałem uszczelki w klapie i drzwiach ale one są suche. Gdyby to były uszczelki, to chyba by chlapało, a to gdzieś się sączy. Auto przesiąka jak stoi na deszczu. Nie mam szyberdachu.

Może kolega od avanta z wodą pod subwooferem się odezwie i napisze, czy zlokalizował przeciek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możesz zrobić test ale jak mrozy puszczą, wchodzisz do bagażnika a ktoś olewa Ci auto wodą i bądziesz wiedział :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że nie widać gdzie się leje woda. Będzie trzeba rozebrać pół auta :( Najgorsza podsufitka. Jestem w szoku, że te audiki tak przeciekają. Miałem wcześniej kilka opli i było suchutko.

No nic poczekam, może ktoś zasugeruje miejsce, gdzie może przeciekać w tylnej części auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że nie widać gdzie się leje woda. Będzie trzeba rozebrać pół auta :( Najgorsza podsufitka. Jestem w szoku, że te audiki tak przeciekają. Miałem wcześniej kilka opli i było suchutko.

No nic poczekam, może ktoś zasugeruje miejsce, gdzie może przeciekać w tylnej części auta.

no nie generalizuj że Audiki przeciekają, przeciekają tylko źle poskładane przez partaczy blacharzy :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego sprawdź sobie na tylnej klapie te gumki co prowadzą przewody do tylnej klapy dodatkowo zdemontuj tylne światło w podsufitce i zobacz czy z pod anteny nie leje. A może ktoś relingu nie dokręcił ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiszę dla potomnych, bo znalazłem, gdzie cieknie. Zatarła się ośka tylnej wycieraczki. Rozebrałem, przesmarowałem i próba spryskiwacza. Połowa wody na szybę, połowa do klapy bagażnika. Pękła rurka spryskiwacza gdzieś w mechanizmie. Lało się do niego i zardzewiał oraz lało się do klapy. Przesiąkało przez wykładzinę do bagażnika, a stamtąd spływało pod nogi tylnych pasażerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu ale płynu nie było czuć. Leję normalny kupny płyn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego sprawdź jeszcze wężyk spryskiwacza w którymś z boczków bagażnika, w moim przypadku wypadł ten wężyk i też miałem mokry problem. Po nałożeniu wężyka problem zniknął ( W moim przypadku wężyk był w prawym schowku Avant '97 )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po naprawieniu wycieraczki, problem też u mnie zniknął. Korzystam z niej dużo więc się lało ;) Siakieś dziurawe to AUDI :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...