Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Podgrzewanie fotela kierowcy


djset

Rekomendowane odpowiedzi

Nie działa mi podgrzewanie fotela kierowcy. Czy może mi ktoś pomóc w naprawie? Sprawdzałem napięcie w kostce, ale tam są jakies dziwne napięcia (0,7V, 3V, 12V...) Czy moze mi ktos napisać lub zamieścic opis wyprowadzeń tej kostki, która jest pod fotelem oraz jakie i gdzie powinny być napięcia? A jeśli jest spalona mata, to moze mi ktos napisac jak ją wymienić i jaki może byc koszt?

Pozdrawiam.

prosze uzupełnic profil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napiecia powinny byc rozne dla roznych stopni grzania, moze mata padla, co do rozebrania to raczej w jakims warsztacie tapicerskim, sprobuj podlaczyc na krotko 12V i zobacz czy grzeje, moze gdzies jakis przewod pod fotelem sie zlamal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze mi ktos powiedziec jakie napięcia powinny byc w tej kostce? I na jakich przewodach? Bo u mnie chyba jest inaczej w fotelu pasażera i w fotelu kierowcy... A Czy podgrzewanie jest tylko na siedzisku czy na oparciu także jest?

A przewody nie są nigdzie zagięte, wiec raczej nie ma mozliwosci by sie któryś złamał...

Chcialbym po prostu upewnic sie ze wszedzie napiecie dochodzi zanim zakupie maty grzewcze...

[ Dodano: 2006-08-25, 20:51 ]

mam pytanie: gdzie moge zakupic maty grzewcze? chodzi mi konkretnie o jedną sztukę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest podobnie tzn. grzeją siedzenia ale bardzo słabo a co najdziwniejsze padły oby dwa kierowcy i pasażera. Trochę to dziwne żeby nagle dwie maty padły naraz dlatego podejrzewam inna usterkę.

Wyciągałem już siedzenie i styki wyglądają ok. prąd dochodzi j(akie powinny być napięcia?). Może w klimatronicu coś padło? Ponoć razem z regulatorami sa jakieś przekaźniki czy coś takiego jak je sprawdzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...