Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AHU] Moja Ślicznotka A4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Oto moja Audiczka A4 1.9TDI 90ps z 1998r, jak narazie pełna seria :naughty:

picture079rb0.jpg

picture078op9.jpg

picture077ii2.jpg

picture081ql8ou0.jpg

picture082hn3yh5.jpg

wyposarzenie jak na ten rocznik jest ubogie bo nie ma klimatronika i komputera, ale za to są 4poduszki, abs,el.szyby szyberdach i lusterka, wspomaganie i centralny zamek.

Z histori to tylko to że została niedawno sprowadzona z Belgi, miała przerysowane tylne prawe drzwi i pekniętą obudowę lusterka prawego, przebieg to 148tys km ale nie mam książki serwisowej i nie jestem do końca pewny tego przebiegu.

Opublikowano

Ładna niunia. Podoba mi sie ten kolorek : )

Opublikowano

Fajne blachy.. SCZEV.. :naughty:

Ladna seria.. :th:

Opublikowano

ładna seria...

planujesz jakieś zmiany???

Opublikowano

spoko furka i kolorek super :thumbup:

Opublikowano

Bardzo ladna i widac zadbana. :audi:

Opublikowano

:th:ładna :naughty: a jaki ma środek - może jakieś fotki :cool:

Opublikowano

moja też była taka na początku. Dołożysz ładne felgi troche chromu (bez przesady) ksenony lub soczewki jakiś audio i można furką jeździć :-))

Opublikowano
  • Autor

na wiosne planuje założyć jakieś ładne fele, raczej 16-stki, może zawias pójdzie lekko w dół i wszystkie szyby zostaną ściemnione ale nie do przesady :tongue4:

Opublikowano

pokaz wnetrze i opisz ja cos bardziej

co zamiarzasz / jaki wypas / historia

chetnie poczytam(y)

narazie ladna seria

Opublikowano

Bardzo ładna, myślę że po zimie na dobry początek jakieś felgi, a później to jakoś poleci...

Opublikowano
wnętrze tak wygląda, nie zamierzam go w żaden sposób zmieniać

A na listwy nie chciałbyś się wymienić :D Ja przyjmę drewienko, a dam ci "carbon" :decayed:

Opublikowano
  • Autor
wnętrze tak wygląda, nie zamierzam go w żaden sposób zmieniać

A na listwy nie chciałbyś się wymienić :D Ja przyjmę drewienko, a dam ci "carbon" :decayed:

Nie da rady :tongue4:

Drewienko jest super :thumbup:

Opublikowano

wnętrze tak wygląda, nie zamierzam go w żaden sposób zmieniac

Troche rażą mnie ten gumowe dywaniki, wyglada nie elegancko, tez mialem podobne i wyladowaly w koszu ;-)

Po za tym autko super, ladnie zadbane, fajny kolor i tak jak poprzednicy napisali pomysl nad jakas fajna felga!

Opublikowano

Bardzo ładna niedługo jak pstryknę jakies foto to pochwalę się swoją

Opublikowano
  • Autor

te dywaniki to tylko teraz zapodałem bo ciągle pada i lepiej błoto z nich wyrzucać, a co do felg to badą ale dopiero na wiosnę

Opublikowano

Ogólnie ładna seria :) zmien radio w aucie ;] i jakies felgi ladne

Opublikowano

ładna seria jakaś fajna felga po zimie i będzie ok, no i kolorek nieziemski :dance: moze jeszcze tylko trochę chromu z zewnątrz, ale bez przesady :bicz2:, i bedzie super :thumbup:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Witam kolegę!!!

Ładna Niunia i przezajeb.... kolorek .... mam taki sam :decayed:

pozdro i do zobaczenia na spotach :a4fan:

Opublikowano

Fajna furka tylko czegos jej brakuje moim zdaniem na wiosne koniecznie jakies fajniejszy felunek i swiatełka by sie przydały jakie lepsze (soczeweczka) :th:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.