Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Sensor deszczu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

schiller czytaj ze zrozumieniem... chodzi o lusterka a nie o wycieraczki...

Opublikowano

a lukaszr miał mi napisać czy dało radę u niego zweryfikować to co miał zweryfikować - a tu się od Ciebie dowiaduję :):tongue4:

Co miałem napisać ?? O tym przebiegu ?? Jeżeli tak to pisałem :tongue4:

Chyba, że o czymś nie wiem.

Opublikowano

no właśnie tak pomyślałem ale odniosłem sie do głównego tematu :gwizdanie:

Opublikowano

A co do tematu lusterek, to trzeba zobaczyć czego można przeprowadzić adaptację, tylko trzeba znać numer modułu, bo mam opisy, ale nie znam numeru tego, który odpowiada za te rzeczy.

Opublikowano

lukaszr no jak trzeba to trzeba ! :polew: kiedy "będziemy" wiedzieć coś więcej na ten temat ?? :wink4:

Opublikowano

Wywalić moderatorów ze stanowiska za takie niedopatrzenie , to jest skandal !!!!

Taki bajer w lusterku miałem kiedyś w E46 ale jakoś nie było mi przydatne.

Opublikowano

lukaszr no jak trzeba to trzeba ! :polew: kiedy "będziemy" wiedzieć coś więcej na ten temat ?? :wink4:

Ostatnie, malutkie OT:

Alv jutro pogadamy na PW na spokojnie, bo zaraz bana dostaniemy :>

  • 1 rok później...
Opublikowano

Hej,odgrzebie temat bo zainteresowany jestem zmianą położenia prawego lusterka podczas cofania.Mam elektryczne lusterka(składane)czy jest szansa na dorobienie tej opcji,może ktoś z was to już przerabiał ?

pozdrawiam

Opublikowano

Coś takiego działa jak masz el. fotele z pamięcią... :kwasny:

Opublikowano

Czyli lipa :wallbash:

Opublikowano

Hej,odgrzebie temat bo zainteresowany jestem zmianą położenia prawego lusterka podczas cofania.Mam elektryczne lusterka(składane)czy jest szansa na dorobienie tej opcji,może ktoś z was to już przerabiał ?

pozdrawiam

To jest do zrobienia ale rzeźba straszna - na anglojęzycznych forach czytałem o tym

A wracając do czujnika deszczu to w B7 wystepował jako opcja natomiast wg mojej wiedzy w B6 w ogole nie występowal - czy ktoś może mi to potwierdzić ?

Opublikowano

To jest do zrobienia ale rzeźba straszna - na anglojęzycznych forach czytałem o tym

a mógłbyś jakiś link podrzucić :naughty:

ok.dzieki

Opublikowano

http://www.audizine.com/forum/showthread.php?t=189105 Tu masz instalację pamięci foteli plus lusterka, ale kilka miesiecy temu widziałem tez inny temat gdzie same lusterka ktos podłączal. Jak znajdę link to doślę

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

panowie OT sie robi - o czujnikach zmierzu jeste osobny wątek, zapraszam do niego

ja mam pytanie:

jeśli dobrze was zrozumiałem to czujnik zmierzu i czujnik deszczu są w obudowie lusterka i szyba niema nic z tym wspólnego, będe wymieniał szybę i szukam info na temat podłączenia czujnika deszczu,

-czy dużo jest z tym rezania

-jakie podzespoły są potrzebne oprócz odpowiedniej obudowy lusterka ? jakiś moduł lub inny element sterujący ?

-czy czujnik deszczu i zmierzchowy są zawsze razem w obudowie tzn czy jeśli jak mam zmierzchowy to deszczu też ?

opis do B6 2004 rok

[br]Dopisany: 25 Marzec 2009, 14:53_________________________________________________wieści z ostatniej chwili - szyba jednak ma coś wspólnego bo byłem przed chwilą zamówić i gościu mi powiedział że tam do czujnika deszczu jakieś kabelki dochodzą

Opublikowano

jeśli dobrze was zrozumiałem to czujnik zmierzu i czujnik deszczu są w obudowie lusterka i szyba niema nic z tym wspólnego, będe wymieniał szybę i szukam info na temat podłączenia czujnika deszczu,

-czy dużo jest z tym rezania

-jakie podzespoły są potrzebne oprócz odpowiedniej obudowy lusterka ? jakiś moduł lub inny element sterujący ?

-czy czujnik deszczu i zmierzchowy są zawsze razem w obudowie tzn czy jeśli jak mam zmierzchowy to deszczu też ?

opis do B6 2004 rok

Z tego co udało mi się ustalić czujnik deszczu nie występował w B6, natomiast występował w B7

Przy czym założenie czujnika deszczu polega na:

- wymianie szyby wraz z innym mocowaniem lusterka (pod czujnik deszczu)

- założenie w miejsce na szybie czujnika deszczu

- dokupienie lusterka pod sensor deszczu

i najważniejsze

- zakup odpowiedniego sterownika centralnej elektryki obsługującego sensor deszczu

- podłączenie elektryczne całej instalacji -

- kodowanie sterownika pod czujnik deszczu

i tu można zadać sobie pytanie czy moduł centralnej elektryki z B7 będzie współpracował z podzespołami i sterownikami w B6 :mysli:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Ja sie tu podepnę z pytaniem o czujnik (sensor) deszczu:

czy ktoś się orientuj jaka jest różnica w tych sensorach ?

4E0955559 A C E .

Aktualnie moja etka wskazuje ze do modelu 2006 powinna iść z końcówka C albo E ale ciężko do dostania a są z końcówka A ;/ no i dylemat.

moduł centralnej elektryki jaką powinien posiadać końcówkę żeby obsługiwało ten czujnik ?[br]Dopisany: 28 Kwiecień 2009, 14:00_________________________________________________sensor udało się zdobyć z końcówka E

ale nadal pytanko o : moduł centralnej elektryki -> jaką powinien posiadać końcówkę żeby obsługiwało ten czujnik ?

Opublikowano

i tu można zadać sobie pytanie czy moduł centralnej elektryki z B7 będzie współpracował z podzespołami i sterownikami w B6 :mysli:

Przecież B6 i B7 to prawie ta sama elektronika i wydaje mi się że nie powinno być większego problemu z podłączeniem

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.