Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A co to Śląskie, że tyle tu Ślonzaków :decayed:

Widać przewagę , widać ... :gwizdanie:

Z TG a po ślonsku nie umi pisać :wallbash:

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 83,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nie wiem w czym tak przewaga :gwizdanie:

chyba w robieniu sztucznego tlumu :kox:

Opublikowano

nie wiem w czym tak przewaga :gwizdanie:

chyba w robieniu sztucznego tlumu :kox:

Sam sobie odpowiedz :gwizdanie:

Opublikowano

nie wiem w czym tak przewaga :gwizdanie:

chyba w robieniu sztucznego tlumu :kox:

W kupie siła :decayed:

Opublikowano

wole nie... Nie chcialbym Was wirtualnie skrzywdzic :kox:

Opublikowano

wole nie... Nie chcialbym Was wirtualnie skrzywdzic :kox:

Eee tam ,nawet realnie nie jesteś w stanie :gwizdanie:

Opublikowano

wole nie... Nie chcialbym Was wirtualnie skrzywdzic :kox:

Zły dotyk - boli aż do zlotu :kox: :kox:

siemanko :hi:

Opublikowano

wole nie... Nie chcialbym Was wirtualnie skrzywdzic :kox:

Zły dotyk - boli aż do zlotu :kox: :kox:

siemanko :hi:

:hi:

Tjaaa

Opublikowano

Tomek - nic się nie martw - i nie daj się nastraszyć temu fioletowemu "niby ze stolicy"

niby kozak bo większość zlotów zaliczył - ale jak by tak podliczyć co z nich pamięta to wyjdzie na to że na tym samym etapie jesteście - czyli pierwszy raz jedziecie :)

Luźno :> jakoś dam se rade :> chyba że będzie ciągle "ze mną sie nie napijesz?" wtedy to może być ciężko :sick3::tongue4:

Opublikowano

wole nie... Nie chcialbym Was wirtualnie skrzywdzic :kox:

Poziu - teraz kozaczysz a na zlot znowu przyjedziesz na Śląskich tablicach :polew:[br]Dopisany: 06 Styczeń 2011, 22:41_________________________________________________i zaś będziesz chodził po ośrodku z piwem w ręku i ciągle powtarzał "cześć jestem Poziek i znam mirona, cześć jestem Poziek i znam mirona" :decayed:

Opublikowano

Poziu - teraz kozaczysz a na zlot znowu przyjedziesz na Śląskich tablicach :polew:

:polew: :polew: :polew:

_________________________________________________

I jeszcze stara się godać a nie mówić , ale nie wychodzi mu to ...

:kox: :kox: :kox:

Opublikowano

i zaś będziesz chodził po ośrodku z piwem w ręku i ciągle powtarzał "cześć jestem Poziek i znam mirona, cześć jestem Poziek i znam mirona" :decayed:

To się leczy.

"cześć jestem poziek i znam mirona" to tak jak "cześć jestem poziek i jestem alkoholikiem"

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

i zaś będziesz chodził po ośrodku z piwem w ręku i ciągle powtarzał "cześć jestem Poziek i znam mirona, cześć jestem Poziek i znam mirona" :decayed:

To się leczy.

"cześć jestem poziek i znam mirona" to tak jak "cześć jestem poziek i jestem alkoholikiem"

:polew: :polew: :polew:

Poziek może chcesz o tym porozmawiać.

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Poziek może chcesz o tym porozmawiać.

Ja ani słowem się nie odezwałem jak to się cieszę i jaram, że alkohol będzie na Zlocie :gwizdanie: :cool1:

Ja się jaram, że będą wasze żony, dziewczyny, kochanki :kox: :kox: :kox::polew: :polew: :polew: :polew: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano
Ja się jaram, że będą wasze żony, dziewczyny, kochanki

i będziesz mógł wkońcu z kimś porozmawiać o kosmetykach, zakupach, itd :cool1:

Opublikowano

Poziu - teraz kozaczysz a na zlot znowu przyjedziesz na Śląskich tablicach

S1 ŚWINTUCH ? :naughty: :naughty:

Opublikowano

Poziu - teraz kozaczysz a na zlot znowu przyjedziesz na Śląskich tablicach

S1 ŚWINTUCH ? :naughty: :naughty:

Chyba S1 ŚMIGŁO :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Poziu - teraz kozaczysz a na zlot znowu przyjedziesz na Śląskich tablicach

S1 ŚWINTUCH ? :naughty: :naughty:

Chyba S1 ŚMIGŁO :polew: :polew: :polew: :polew:

podobuje mnie się prezes :good: pierwsza rzecz od roku, którą wymyśliłeś i mi podpasowała :naughty: :naughty: :naughty::naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty::naughty: :naughty:

Opublikowano

S1 EKIERA :naughty:

Opublikowano
Ja się jaram, że będą wasze żony, dziewczyny, kochanki

i będziesz mógł wkońcu z kimś porozmawiać o kosmetykach, zakupach, itd :cool1:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.