Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

norma, taki charakter :decayed:

juz na pierwszy rzut oka widać ze to konfident

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 83,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

mcm podobno kablujesz bo Prezes obiecał że odda Ci swój podwieczorek na zlocie bo Prezes po 18 już nie jada :polew: :polew: :polew: :polew:

nie jade na zlot :gwizdanie:

odda temu na P..., on zeżre wszystko :cool1:

Opublikowano

norma, taki charakter :decayed:

juz na pierwszy rzut oka widać ze to konfident

widać po orlim nosie :decayed:

mcm-1.jpg[br]Dopisany: 16 Marzec 2011, 10:42_________________________________________________dobrze, że nie widzę co ten chłoptaś pisze :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Poziek ale ześ doj**ał avatar, bawisz się w przeciwieństwo makeveli on ma latające cyce :evil::polew::decayed:

Opublikowano

Poziek ale ześ doj**ał avatar, bawisz się w przeciwieństwo makeveli on ma latające cyce :evil::polew::decayed:

skacze skacze... może w końcu stanie :polew:[br]Dopisany: 16 Marzec 2011, 15:18_________________________________________________

jakieś jaja dziś... zobaczcie prognozy pogody na zlot :slina:

http://www.accuweather.com/pl/pl/lesser-poland/zakopane/forecast2.aspx

Opublikowano

Poziek avatar :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

i tak większość przyjedzie na letnich :decayed:

Opublikowano

No z letnimi lekka lipa bedzie :confused4: Ale ja nie mam zimowek juz :gwizdanie: wiec jedynie lato ;(

Opublikowano

ja jadę na zimówkach 16" :rolleyes:

Opublikowano

No z letnimi lekka lipa bedzie :confused4: Ale ja nie mam zimowek juz :gwizdanie: wiec jedynie lato ;(

eee tam lipa :cool1: dasz rade :kox:

Opublikowano

Dwójki rezerwowali rok temu na zlocie :kox::polew: :polew: :polew:

ciezko bedzie w tej dwójce jak wpadne nad ranem z Łatkiem i Kolkovem :gwizdanie:

:shocked: :shocked: 2 raz was nie wpuścimy :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
Opublikowano

Dwójki rezerwowali rok temu na zlocie :kox::polew: :polew: :polew:

ciezko bedzie w tej dwójce jak wpadne nad ranem z Łatkiem i Kolkovem :gwizdanie:

:shocked: :shocked: 2 raz was nie wpuścimy :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

nie beda sie pytac sami se wejdą :decayed:

Opublikowano

Dwójki rezerwowali rok temu na zlocie :kox::polew: :polew: :polew:

ciezko bedzie w tej dwójce jak wpadne nad ranem z Łatkiem i Kolkovem :gwizdanie:

:shocked: :shocked: 2 raz was nie wpuścimy :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

nie beda sie pytac sami se wejdą :decayed:

sami to sobie do kibla mogą wejść... :cool1:
Opublikowano

No z letnimi lekka lipa bedzie :confused4: Ale ja nie mam zimowek juz :gwizdanie: wiec jedynie lato ;(

eee tam lipa :cool1: dasz rade :kox:

Oska na lecie watpie :no: ale sie nie poddam :decayed:
Opublikowano

nie beda sie pytac sami se wejdą :decayed:

dokładnie :good:

sami to sobie do kibla mogą wejść... :cool1:

jeszcze ci to zdanie przypomne w sobote o 5:10 rano :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Witam, mam prośbę do osób jadących na zlot z Warszawy. Czy znalazłoby się jedno miejsce dla mojej koleżanki z Wawy która jedzie na zlot ze mną:) Nie musiałaby jechać pociągiem do Wrocławia i potem dalej ze mną tylko bezpośrednio na miejsce. Dodam tylko że singielka,hihi. Pozdrawiam

Opublikowano

Witam, mam prośbę do osób jadących na zlot z Warszawy. Czy znalazłoby się jedno miejsce dla mojej koleżanki z Wawy która jedzie na zlot ze mną:) Nie musiałaby jechać pociągiem do Wrocławia i potem dalej ze mną tylko bezpośrednio na miejsce. Dodam tylko że singielka,hihi. Pozdrawiam

Daj foto. Może być na PW. :tongue4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.