Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A o której planujesz byc na miejscu?

myślę,że realnie 22-22.30 powinienem już być :wink4:
  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 83,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A o której planujesz byc na miejscu?

myślę,że realnie 22-22.30 powinienem już być :wink4:

I liczysz na to, że Poziek o tej godzinie będzie czekał na Ciebie w miarę trzeźwy? :shocked::kox::polew: :polew:

Opublikowano

A o której planujesz byc na miejscu?

myślę,że realnie 22-22.30 powinienem już być :wink4:

I liczysz na to, że Poziek o tej godzinie będzie czekał na Ciebie w miarę trzeźwy? :shocked::kox::polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Juz sie boje 41A :D

Musisz to przyjąć na klatę :kox:[br]Dopisany: 19 Marzec 2011, 18:10_________________________________________________

A o której planujesz byc na miejscu?

myślę,że realnie 22-22.30 powinienem już być :wink4:

I liczysz na to, że Poziek o tej godzinie będzie czekał na Ciebie w miarę trzeźwy? :shocked::kox::polew: :polew:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

powiedział,że będzie się starał,choć nie ukrywał,że będzie ciężko... :polew::wink4:

Opublikowano

a ja wam powiem

calmx.jpg

i nie śmiejcie się już z Michałka, bo on naprawdę chce zobaczyć fajerwerki...

Opublikowano

Hah pok. 11A :tongue4: nie znam ludzi :naughty:

Opublikowano

Hah pok. 11A :tongue4: nie znam ludzi :naughty:

"nasi" :wink4:

Moskal, mam nadzieję że w sobotę rano, podczas wschodu słońca znowu walniemy po kielichu :decayed:

Opublikowano

Ogólnie dobry podział :wink4: budynek A chyba zdążą wyremontować na następny rok co? :polew::kox:

Opublikowano

Hah pok. 11A :tongue4: nie znam ludzi :naughty:

"nasi" :wink4:

Moskal, mam nadzieję że w sobotę rano, podczas wschodu słońca znowu walniemy po kielichu :decayed:

ale wejscie do naszego pokoju tylko i wylacznie w stroju "spartana" :kox: :kox: :kox:
Opublikowano

Hah pok. 11A :tongue4: nie znam ludzi :naughty:

"nasi" :wink4:

Moskal, mam nadzieję że w sobotę rano, podczas wschodu słońca znowu walniemy po kielichu :decayed:

ale wejscie do naszego pokoju tylko i wylacznie w stroju "spartana" :kox: :kox: :kox:

zaczyna się... :kox: :kox: :kox:
Opublikowano
  • Autor

Hehe, ale mam kocioł na PW :kox:

Opublikowano

Hah pok. 11A :tongue4: nie znam ludzi :naughty:

"nasi" :wink4:

Moskal, mam nadzieję że w sobotę rano, podczas wschodu słońca znowu walniemy po kielichu :decayed:

ale wejscie do naszego pokoju tylko i wylacznie w stroju "spartana" :kox: :kox: :kox:

Nie podniecaj sie :decayed:

Opublikowano
  • Autor

pokoje git :good:

Starałem się :decayed:

Opublikowano

pokoje git :good:

Starałem się :decayed:

a tam,zakręciłeś ruletką i samo wyszło... :cool1::wink4:
Opublikowano
:rolleyes::good:
Opublikowano

Co byście zrobili jak by tylu było Vipów co na liście obecności zlotu :decayed:

Opublikowano

:rolleyes::good:

Artur :naughty:

Opublikowano
:decayed: żeby się :drunk: nie trza będzie się szukać
Opublikowano

:decayed: żeby się :drunk: nie trza będzie się szukać

dokładnie :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.