Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hehe, ale mam kocioł na PW :kox:

:)

Jarko a gdzie są tam dwa budynki .. jak byłem 2 lata temu to pamiętam tylko jeden :D ?

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 83,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Hehe, ale mam kocioł na PW :kox:

:)

Jarko a gdzie są tam dwa budynki .. jak byłem 2 lata temu to pamiętam tylko jeden :D ?

Dobudowali specjalnie dla nas :polew:

Opublikowano
  • Autor

Hehe, ale mam kocioł na PW :kox:

:)

Jarko a gdzie są tam dwa budynki .. jak byłem 2 lata temu to pamiętam tylko jeden :D ?

Dwa skrzydła o różnyh nazwach :)

Budynek 1 to ten gdzie jest recepcja.

Dobudowali specjalnie dla nas :polew:

Nie filozuj :decayed:

Opublikowano

Udanej zabawy życzę :wink4:

Opublikowano

Juz sie boje 41A :D

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Moskal, mam nadzieję że w sobotę rano, podczas wschodu słońca znowu walniemy po kielichu :decayed:

na bank :good: :good: :good:

ale wejscie do naszego pokoju tylko i wylacznie w stroju "spartana" :kox: :kox: :kox:

brać sandały ??? :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

a ja wam powiem

calmx.jpg

i nie śmiejcie się już z Michałka, bo on naprawdę chce zobaczyć fajerwerki...

:decayed:

Opublikowano

Poziek spakowany już ? :)

Opublikowano

Poziek spakowany już ? :)

Tak. Od środy pucuję działo :naughty:

Opublikowano

Poziek spakowany już ? :)

Tak. Od środy pucuję działo :naughty:

NO tak Twoja kwatera i lokatorzy wymagają czystości :) Heheheh

Opublikowano

Poziek spakowany już ? :)

Tak. Od środy pucuję działo :naughty:

a ciało ?

Opublikowano

ale wejscie do naszego pokoju tylko i wylacznie w stroju "spartana" :kox: :kox: :kox:

brać sandały ??? :kox: :kox: :kox: :kox:

wystarcza klapki z "kubota" :>[br]Dopisany: 20 Marzec 2011, 20:26_________________________________________________

:decayed: żeby się :drunk: nie trza będzie się szukać

ciekawe czy w nocy bedzie mozna pojsc na basen :decayed: :decayed: :decayed:
Opublikowano

Poziek spakowany już ? :)

Tak. Od środy pucuję działo :naughty:

podrzucić ci megłajersa ?? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

ja sie chyba zasadze na tą koleżanke Patroxa , tylko zeby nie było zdziwka jak z ta dópa co pisała na warszawskich a jak przyjechała na spota to :sick3: :sick3: :sick3:

ciekawe czy w nocy bedzie mozna pojsc na basen :decayed: :decayed: :decayed:

mysle ze damy rade :gwizdanie:

Opublikowano

ciekawe czy w nocy bedzie mozna pojsc na basen :decayed: :decayed: :decayed:

a to w ogóle będziemy stamtąd wychodzić ?

Opublikowano

ciekawe czy w nocy bedzie mozna pojsc na basen :decayed: :decayed: :decayed:

a to w ogóle będziemy stamtąd wychodzić ?

ja bym zapytał inaczej-a czy my w ogóle będziemy w stanie chodzić,żeby wyjść gdziekolwiek... :gwizdanie: :cool1::kox:
Opublikowano

ciekawe czy w nocy bedzie mozna pojsc na basen :decayed: :decayed: :decayed:

a to w ogóle będziemy stamtąd wychodzić ?

ja bym zapytał inaczej-a czy my w ogóle będziemy w stanie chodzić,żeby wyjść gdziekolwiek... :gwizdanie: :cool1::kox:

Ty tak, reszta nie :polew:

jak Ty przyjedziesz to 50% ludzi będzie w pokojach :>

Opublikowano

Ty tak, reszta nie :polew:

jak Ty przyjedziesz to 50% ludzi będzie w pokojach :>

:kox: :kox: :kox: obudzimy... :gwizdanie: :cool1:
Opublikowano

ciekawe czy w nocy bedzie mozna pojsc na basen :decayed: :decayed: :decayed:

a to w ogóle będziemy stamtąd wychodzić ?

ja bym zapytał inaczej-a czy my w ogóle będziemy w stanie chodzić,żeby wyjść gdziekolwiek... :gwizdanie: :cool1::kox:

będziemy pływać z gracją i wdziękiem pancernej rusałki ....

Opublikowano

ciekawe czy w nocy bedzie mozna pojsc na basen :decayed: :decayed: :decayed:

a to w ogóle będziemy stamtąd wychodzić ?

ja bym zapytał inaczej-a czy my w ogóle będziemy w stanie chodzić,żeby wyjść gdziekolwiek... :gwizdanie: :cool1::kox:

będziemy pływać z gracją i wdziękiem pancernej rusałki ....

a ja plywac nieumiem :decayed: nom chyba ze mam juz :drunk: to wtedy śmigam jak delfinek :polew:
Opublikowano

ciekawe czy w nocy bedzie mozna pojsc na basen :decayed: :decayed: :decayed:

a to w ogóle będziemy stamtąd wychodzić ?

ja bym zapytał inaczej-a czy my w ogóle będziemy w stanie chodzić,żeby wyjść gdziekolwiek... :gwizdanie: :cool1::kox:

będziemy pływać z gracją i wdziękiem pancernej rusałki ....

a ja plywac nieumiem :decayed: nom chyba ze mam juz :drunk: to wtedy śmigam jak delfinek :polew:

delfinek, to taki typowo męski styl ... kiedyś jeden z nauczycieli wf

tłumaczył jak to się rusza ciałem patrząc w kierunku grupy żeńskiej, po czym obrócił się do męskiej część grupy

i powiedział .. " a panowie to znają ten ruch, więc zaczynamy i do wody"

Opublikowano

wezme sobie zestaw asekuracyjny w razie czego

ponton-kaczka2-400x400.jpg

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.