Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 83 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Z zimowym akcentem może być? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Z zimowym akcentem może być? :decayed:

Jak najbardziej :good:

Dawajcie wszystko co macie ciekawego :naughty:

Opublikowano

Maaaszz... Trochę mnie przymroziło do gleby :decayed:

DSC_0382.JPG

Opublikowano

Maaaszz... Trochę mnie przymroziło do gleby :decayed:

DSC_0382.JPG

ale megłajers widzę poszedł, bo fura mustiego odbija się jak w lustrze :naughty:

Opublikowano

Eeee ja bym to przerobił na kompie że się tak ładnie odbija :polew:

Nie no była wypucowana, było widać :wink4:

Opublikowano

...ale dekielków dalej nie kupił... :decayed::wink4:

Opublikowano

...ale dekielków dalej nie kupił... :decayed::wink4:

Ja bym zajebał kogoś jak bym przyłapał na kradzieży takich deklów, u mnie jak się zdejmie w 19" taki dekiel to masakrycznie to wygląda :kwasny:

Opublikowano

Maaaszz... Trochę mnie przymroziło do gleby :decayed:

DSC_0382.JPG

ale megłajers widzę poszedł, bo fura mustiego odbija się jak w lustrze :naughty:

Mam sąsiada myjkowego - dobry jest :good: Sam nie miałem czasu przysiąść (ledwo udało się na zlot wyrwać). Sprzętu też brak - trzeba się będzie w "megłajersa" zaopatrzyć :>

Opublikowano
  • Autor

Maaaszz... Trochę mnie przymroziło do gleby :decayed:

DSC_0382.JPG

Na maila chłopcze i w ori rozmiarze :rolleyes:

Czytaj: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=115921.0

:wink4:

Opublikowano

Maaaszz... Trochę mnie przymroziło do gleby :decayed:

DSC_0382.JPG

Na maila chłopcze i w ori rozmiarze :rolleyes:

Czytaj: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=115921.0

:wink4:

z tą trumną to nie przejdzie głosowania :P

Opublikowano
  • Autor

Polera daje rade :naughty:

Opublikowano

Maaaszz... Trochę mnie przymroziło do gleby :decayed:

DSC_0382.JPG

Na maila chłopcze i w ori rozmiarze :rolleyes:

Czytaj: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=115921.0

:wink4:

z tą trumną to nie przejdzie głosowania :P

Co nie, jarko przepchnie :decayed::polew:

Opublikowano
  • Autor

Sam se przepchniesz :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Poznański Półmaraton ukończony ... teraz dochodzę odo siebie :)

Opublikowano

Poznański Półmaraton ukończony ... teraz dochodzę odo siebie :)

jebnij bronka :wink4:

Opublikowano

Poznański Półmaraton ukończony ... teraz dochodzę odo siebie :)

jebnij bronka :wink4:

z jednej strony :good:

z drugiej ścina białko :thumbdown:

e miało być na poznańskim :D

Opublikowano

z drugiej ścina białko :thumbdown:

nie świruj , gdyby piwo ścinało białko to miałbym skóre jak gotowane jajko :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

z drugiej ścina białko :thumbdown:

nie świruj , gdyby piwo ścinało białko to miałbym skóre jak gotowane jajko :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

:kox:
Opublikowano

Jarko czy kubeczek z Bukowiny można myć w zmywarce :co:

Bo ja już od normalnego zmywania odwykłem :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.