Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[b6 awx] A4 BLUE + SCHWARZ PAKIET


A4_Dominik_WAW

Rekomendowane odpowiedzi

1399442170.jpg

chyba jednak mówimy o różnych listwach, mi chodzi o te które są z drzwiami i wydaje mi się każde podejdą z s-line, s4 i rs4 b7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to są listwy s line zwykłe. Rs4 nie ma takich listw tylko progi, a S4 wystaje więcej niż s line

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fura :good: szkoda ze Avant :tongue4: poka jak wyglada kiera z a6 w srodku :) mody wykonane :good: mody planowane :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i nareszcie Dominik założył wątek :good:

Co następne w planach? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartku no nadszedł czas i na mnie :) narazie muszę zakończyć te drobne zmiany które już zaplanowałem, jak mi się auto zacznie podobać to wtedy rezam coś większego chociaż rocznik już nie ten :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie maluj dołu - pogadaj z laguną, niech Ci wyszuka jakąś okazję (zderzaki S line dla B6). Wtedy sikniesz :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema Dominik.. Furka Ładna :) poka środeczek. `:) ja do swojego wątku jutro xspodam nowe fotki wnętrza.. Siedzi już wygodnie RNS-E i Kiera Multi z B7 i z Airbagiem już... Pochwal się co u Ciebie ładnegooo.. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema Dominik.. Furka Ładna :) poka środeczek. `:) ja do swojego wątku jutro xspodam nowe fotki wnętrza.. Siedzi już wygodnie RNS-E i Kiera Multi z B7 i z Airbagiem już... Pochwal się co u Ciebie ładnegooo.. Pozdrawiam.

Cześć :) dzięki ale na środek trzeba poczekać za dużo zmian się szykuje. Czekam na Twoje fotki. Kiere masz 3 ramienna ?

A co Panowie sądzicie o takiej zmianie:

Z:

dscf0028qe.jpg

NA:

dscf0028qe2.jpg

Jeszcze lampy pójdą w czarny mat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym dodał trochę kontrastu jasnego bo wszystko w ciemne kolory to nie dla mnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dominiku Pytałeś 3 czy 4 ramiona Kiery ... 4 ramiona. poducha już siedzi szukam modułu z końcówką Q. żeby Multi Uruchomić. a w sumie juz stary moduł sprzedałem. ten z N i na jakiś czas znów będzie oryginał bez tempomatu "S".

Wpierniczę nowe zdjęcia do Siebie do wątku niebawem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się jeszcze nad lusterkami w macie ale może to zły pomysł ?

fajnie bedzie wygladac :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dscf0028qe4.jpg

Nad lusterkami się jeszcze zastanawiam, lampy pójdą na 100% w czarny mat. A czy zgodnie z przepisami przyciemnienie przednich szyb wogóle jest widoczne ? Gra warta świeczki ? Bo jeżeli jest tylko lekko widoczne to myślicie że to ma sens ? A procentowo jak sądzicie ile przyciemnić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...