Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[b6 awx] A4 BLUE + SCHWARZ PAKIET


A4_Dominik_WAW

Rekomendowane odpowiedzi

no to jak coś to będę czekał na info - bo jak na razie to markerem odnawiam ;/ :sick3: a i powiedz mi dałbyś radę ESP coś mi fajnego zrobić mam na myśli n :sick3:p cos ala znak "zakaz sex'u" coś chcę z jajem zrob :sick3:ć ze zniszczonym włącznikiem;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i by się dało muszę pogadać z osobą która robi mi szablony czy się uda i za jakie $ bo ja się kwestią grafiki nie zajmuje :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ja bym się pisał na takie cos oczywiście jeśli wyszło by o nice i nie różniło by się znacząco;) od schowka na karty i na kubek uszka;) ale w sumie kolor nawet mógłby być np w kolor biały...oby tylko nie przepuszczający podświetlenia tam gdzie nie trzeba ;)

wiesz takie jajo w aucie by się przydało albo zakaz palenia...czy symbol palenia gumy opona a spod niej wylatujący piasek (gdzieś takie cos w jakijś marce widzialem)[br]Dopisany: 10 Luty 2011, 23:45_________________________________________________i jak???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aco ty Młodziencze jeszcze nie spisz? :cool1:

Heh bo młodzieńcy o tej porze w sobotę nie śpią :naughty: hmmmm ale na forum też nie siedzą :disgust: heh w byciu młodym nie ma nic złego - przecież sam wiesz :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I kolejne udane regeneracje :)

1e345d02fa5537e8m.jpg77bf56093981fb90m.jpgf9f4a883a26fcde1m.jpg

:hi:

Dominik chyba wymontuje u siebie te plastiki i przyjadę z flaszką do Ciebie :naughty:

Wyszło Ci za***iście to malowanko :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I kolejne udane regeneracje :)

1e345d02fa5537e8m.jpg77bf56093981fb90m.jpgf9f4a883a26fcde1m.jpg

:hi:

Dominik chyba wymontuje u siebie te plastiki i przyjadę z flaszką do Ciebie :naughty:

Wyszło Ci za***iście to malowanko :kox:

No to zrzucaj boczki, trzeba jeszcze tą farbę usunąć jakoś i malowanie. Powiem Ci że ciężko jest odróżnić że jest to malowane. Trwałość też swoją zachowa bo podkład również daje. Wpadaj tylko musisz dać czas żeby to wyschło ładnie :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci że auto mam narazie tak rozłożone, że w dłuższą trasę się nie wybieram. Osiedlowe uliczki w tym stanie wystarczą :) a w pierwszej kolejności czeka mnie ten sam mod co Ciebie :good: i powiem Ci że już się nie mogę doczekać ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh widzę że idziemy podobnym tokiem modów :polew: ja dziś lece na spota, bo muszę do końca skrzynie obadać, ale wczoraj jak byłem w górach to już nic nie szarpało, mam nadzieje że się naprawiło :kox: wysłałeś może paczkę :gwizdanie:?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek miałem Ci wysłać w piątek ale mam problemy z ręką i nie dałem rady tego dobrze zapakować - paczka leci do Ciebie jutro :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałbyś jej zobaczyć zapewniam Cie, ale jak przyjedziesz do mnie i tak pozostaną ślady :kwasny: powiem Ci że cały tydzień w sumie siedzę w domu a w poniedziałek nawet buta nie mogłem zawiązać :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...