Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 BFB] Jaki wlac olej

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Posiadam autko jak w profilu A4 B6 2003r.

Posiada instalacja gazowa.

Przebieg autka: 59tys.

Nie wiem jakim olejem jest moje autko teraz zalane. Zauwazylem, ze pisze 15x40. Mysle ze moze to byc syntetyk.

Mam pytanie doradźcie mi jaki olej wlac do niego, bo musze teraz wymienic olej i nie wiem co wlac?

Z gory dzieki za odpowiedzi.

POZDRAWIAM

Opublikowano

15w40 to minerał

ale w tak mlodym aucie to tylko syntetyk

dla bezpieczenstwa

zmien na 10w40 a potem na 5w40

Opublikowano

zadzwoń tam, (0-61) 650-53-11 jeżeli twoje autko było serwisowane w ASO to się dowiesz jak jest olej. bo wątpię żeby ktoś do tak nowego autka już minerał lal. a jeśli tak to zrób tak jak kolega MoKrY napisał, tylko zamiast 5W40 zalej 5W50

Opublikowano
  • Autor

a moze tam pisze 5x40 slaboto widze bo jest zamazane.

A jakiej firmy wlac olej?[br]Dopisany: 08 Listopad 2007, 09:44 _________________________________________________Jaki olej najlepszy?

Opublikowano

a o tym juz bylo

na forum polecaja motula i mobil1

ale ja preferuje castrola i shella

nie wiem tylko ktory mi bardziej pasi

w fordzie to shel sie lepiej sprawdxzal

a w audi....hmmm testuje castrola narazie :)

Opublikowano
  • Autor

Czyli jak bede lał

- zima: Mobil one 0w40

- latem: Mobil one 5w50

to bedzie ok?

Opublikowano

Najpierw to przepłukaj silnik,po tym dziadostwie,na którym jeździło Twoje :audi:

Jeśli chcesz Castrola to proponowałbym zakupić oryginalnego za granicą,bo ten sprzedawany u nas jest rozlewany w kraju,a wiadomo jak to u nas jest :disgust: Osobiście jeździłem na Castrolu i za każdym razem po odpaleniu było słychać szklanki.Nie było różnicy,czy nowy,czy 5tys.km.Odkad przeszedłem na Mobila nic mi nie stuka,a zrobiłem na nim juz 4,5 tys.

Myślę,że wybierając 0W40 możesz jeździć latem jak i zimą. 5W50 jest olejem stosowanym najczęściej przy bardzo wysokich temp.przystosowanym do pracy na bardzo wysokich obrotach.

Opublikowano

ja nic nie slysze :) moze trafilem na dobrą partie

a mobil to nie jest w polsce rozlewany?

Opublikowano

z olejem jak z paliwem raz kupujesz gorszy a raz lepszy

najlepiej kupować z pewnego źródła

ja osobiście polecam mobila :bicz:

Opublikowano

Ja tez jezdze na Mobilu i nie narzekam, jest :th:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.