Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spocik Lubuski :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
:good:
  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Wyświetleń 162,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

musze sie znow za Was zabrac bo cisza nastała:D

Opublikowano
  • Autor

za twoj avatar powinienes dostac w lep ;p

Opublikowano

TDi w dupe wali 20VT:D

Opublikowano
  • Autor

TDi w dupe wali 20VT:D

na szczescie tylko w twoim avatarze :)[br]Dopisany: 18 Luty 2010, 23:45_________________________________________________WiesiekM bedziesz jutro na spocie ?

pilnie potrzebny mi vag... :naughty:

i ogolnie mam pare pytan o vagowanie

ewentualnie jakbys mogl napisz mi swoj numer kom na pw

Opublikowano

bedzie ktos dzis??

Opublikowano
  • Autor

nie :tongue4:

Opublikowano

ja bym wpadl ale jakos na dniach dzieki mojemu niezwykle spostrzegawczemu oku i wrodzonej czujnosci lwa zauwazylem ze mi sie przeglad skonczyl......

..... w listopadzie :polew:

Nowak dostales na priv moja wiadomosc? bo do mnie na mail jakies dziwne powiadomienie przyszlo witaj nowak_zg otrzymales wiad od 150ps :/

:))

Opublikowano
  • Autor

150PS nie dostalem ....

dawaj na maila [email protected]

jesli pw przez a4-klub nie dochodzi

Opublikowano

dawajcie cos dzis ogarniemy , kto moze dzis byc?? gg 2070941

Opublikowano

Dopiero dochodze do siebie po wczoraj :evil: Nastepny spot odwiedzę :)

Opublikowano

no mam nadzieje ze sie pojawicie w koncu za tydzien

Opublikowano

pojawimy :)

Opublikowano
  • Autor

13;00 wolsztyn 13 marzec

spot ... taki jak kiedys ;>

to nie pytanie

to potwierdzone info

kto jedzie :gwizdanie: ?

Opublikowano

Ja na 100% nie mogę się dziś określić, jednak z przewagą na tak. Jednak pomysł fajny i popieram :decayed:

Opublikowano

Byłbym za :)

Opublikowano
  • Autor

ja tez bede

+ pare osob z poznania bedzie ... lub nawet wiecej niz pare

Opublikowano

ja tez bede

+ pare osob z poznania bedzie ... lub nawet wiecej niz pare

kurcze kto od nas będzie bo na spocie nikt nic nie mówił i na Poznańskim wątku też nic nikt nie mówił :mysli:

Opublikowano

13;00 wolsztyn 13 marzec

spot ... taki jak kiedys ;>

to nie pytanie

to potwierdzone info

kto jedzie :gwizdanie: ?

A to nowy nabór organizujesz do kupy.eu ??

Odważne posunięcie choć dla mnie osobiście głupie

Opublikowano
  • Autor

a ja mam to w d*pie kto z jakiego jest klubu... bedzie tam pare osob z eu

z ktorymi mielismy juz 2 spoty

dla mnie to tacy sami ludzie

a to ze sa w innym klubie ... w d*pie to mam

;)

wiec spot 13:00 w wolsztynie 13 marca[br]Dopisany: 24 Luty 2010, 18:35_________________________________________________

ja tez bede

+ pare osob z poznania bedzie ... lub nawet wiecej niz pare

kurcze kto od nas będzie bo na spocie nikt nic nie mówił i na Poznańskim wątku też nic nikt nie mówił :mysli:

bo beda osoby nie z tego klubu i z klubu a3 m.in oraz pare osob z a6 klub

jesli ktos nie chce jechac bo ma uprzedzenia do innych klubow to niech nie jedzie ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.