Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spocik Lubuski :)


Nowak_zg

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam poszukuje miejsca w ZG gdzie moge przerobic ang wersje samochodu A4B5 po ostanim lifcie na wersje europejska jakies namiary albo moze ktos z forumowiczy chetny i obeznany w temacie

szczerze powiem ,ze nie za bardzo bedzie to oplacalne jak sie uprzesz to podesle ze dwa adresy gdzie warto spytac;>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam poszukuje miejsca w ZG gdzie mogę przerobić ang wersje samochodu A4B5 po ostatnim lifcie na wersje europejska jakieś namiary albo może ktoś z forumowiczy chętny i obeznany w temacie

szczerze powiem ,ze nie za bardzo będzie to opłacalne jak sie uprzesz to podeśle ze dwa adresy gdzie warto spytać;>

spokojnie spokojnie będzie opłacalne nawet bardzo bym powiedział samochód w UK był w "rodzinie" przez 5 lat wiec jest w dobrym stanie teraz zakupił go mojej dziewczyny brat i szukuje sie na przekładkę znalazł jakiś warsztat w krosnie jakimś tam nie jestem pewien ale za 6500 kola nie robią lamp trzeba samemu kupić a jakie ty masz warsztaciki duzo kasują??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche się orientowałem w rzetelnosci wykonywanych usług warsztatów przerabiających przysłowiowe "angliki" i o ile dobrze pamiętam to niezbyt pozytywne opinie słyszałem na temat tego w Krosnie... Nie sprawdzałem na własnej skórze bo sam przerabiałem sobie najpierw Mondeo MK3 a potem A4 B6 ale czytałem opinie na forach nt. anglików o tym warsztacie. Jeżeli miałbym coś polecić to najbardziej obstawiał bym za Andrzejem Mazurkiem w Górce w dolnoślaskim. Z tym ze ok 6msc temu czekało się u niego dłuuugo w kolejce, nie wiem jak jest teraz. Jak będziesz zainteresowany to napisz na priv. to Ci prześle numer do niego bo w sieci już ciezko znaleść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wy***rdalac z takim spamem

w tej wypowiedzi chodzilo o post wyzej ktory juz jest wykasowany... bo ktos cos reklamowal a nie o post kolegi lordmrT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nudy brak spotow a u mnie brak auta przez to ze rezam ;0

pogoniles a4 ?

ja sie pytalem ale nikt nie chcial

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...