Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spocik Lubuski :)


Nowak_zg

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Siema Falubazy :kox: :kox:

Jak oceniacie AUTO BRUM - czytałem kilka pozytywnych opinii w dziale Serwisy i już do nich dzwoniłem - bardzo konkretni goście i z tego co po rozmowie wywnioskowałem nie za drodzy, chce wymieniać kompletny rozrząd, wszystkie paski, rolki w tym alternatora, termostat, olej w skrzyni i serwis na 200tys z wyminą oleju, wszystkich płynów i filtrów oraz żeby mi obczaili o co chodzi z AIR BAG'iem bo co skasuje błąd to się na nowo zapala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogolnie robia dobrze ale potrafia spierdzielic

mojemu kolesiowi rozjebali praktycznie cala a8 3.3tdi ;) ... przez niewiedze

przegrali sprawe lub zwrocili pieniadze ok 10 - 20 000zl

nie pamietam juz

ale jesli zapytasz o historie z krzyskiem ktory ma CARGUM w zielonej gorze to pewnie beda wiedziec o co chodzi :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto brum, według mnie lipa. Chciałem im dać kilka robót, od wahaczy po rozrządy w a4 i a6. Podejście do klienta dno, gość mówi że nie ma czasu, obraca się na pięcie i tyle. Byłem kilka razy, zawsze podobna sytuacja. Kumplowi w pasacie połamali zaczepy pokrywy silnika i cośtam jeszcze. Ja nie polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej hej a ja mam pytanko odnosnie oslony silnika dolnej.. mianowicie przez ten snieg wlecialo mi tego badziewia miedzy oslone a silnik i oslona sie oberwala.. i teraz wisi toto i wkurza... w poniedzialek na kanal... ktos moze sie orientuje jaki jest koszt nowej oslony w ASO? nie chce allegro ale nie wiem czy mnie koszt w ASO nie zabije.. wole spytac.. pozdrawiam

:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest ktoś kto mi VAGiem połaczy się z radiem i sprawdzi kodowanie radia, ewentualnie je zmieni? mam kod jaki trzeba wbić itp :decayed:

mogę podlecieć do ZG czy gdzieś w okolicę, może być za opłatą :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej hej a ja mam pytanko odnosnie oslony silnika dolnej.. mianowicie przez ten snieg wlecialo mi tego badziewia miedzy oslone a silnik i oslona sie oberwala.. i teraz wisi toto i wkurza... w poniedzialek na kanal... ktos moze sie orientuje jaki jest koszt nowej oslony w ASO? nie chce allegro ale nie wiem czy mnie koszt w ASO nie zabije.. wole spytac.. pozdrawiam

:(

do mine sama osłonka pod skrzynie biegów kosztowała 230[br]Dopisany: 10 Styczeń 2010, 09:53_________________________________________________

jest ktoś kto mi VAGiem połaczy się z radiem i sprawdzi kodowanie radia, ewentualnie je zmieni? mam kod jaki trzeba wbić itp :decayed:

mogę podlecieć do ZG czy gdzieś w okolicę, może być za opłatą :good:

przyleć 17-tego na spot to chłopaki na bank pomogą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki sprawdzilem dzis w ETCE... 445 zl oslona silnika dolna i 250 oslona skrzyni biegow.. wiec rano na kanale zobaczymy co i jak... w dodatku wali spalonym sprzeglem.. probowalem dzis wbic dwojke i ruszyc bez gazu no i rusza.. mam nadzieje, ze to oznacza ze jest ok...

Pozdrawiam all CCCO[br]Dopisany: 10 Styczeń 2010, 17:45_________________________________________________hejka jeszcze jedno pytanie... odstawilem dzis do mechanika i czekam na oslony z ASO jutro maja byc ale jak juz jest to mam pytanie stoi wam wskaznik temp na 90C bo u mnie nie dochodzi moze to zima a moze... i nie wiem czy przy okazji nie wymienic termostatu?? tak mi miedzy 75 a 85 zalezy ile jade ale jak do pracy jade 25km n ei duszac auta.. tak kolo 2 tys obrotow to kolo 80-85 stopni sie utrzymuje.. co radzicie wymienic termostat czy czekac do lata??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie i zapraszam do zakupu Kalendarzy klubowych 2010r .Wszystkie informacje znajdziecie w tym wątku ====> http://www.a4-klub.pl/smf/kalendarze_scienne_2010_najladniejsze_zdjecia_a4_zapisy-t111315.0.html .Pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P R Z Y P O M I N A M

Noworoczny spot niedziela 17 stycznia godzina 16.00, na parkingu pod carrefourem.

pisac kto sie pojawi, niech bedzie nas jaknajwięcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemanko to znowu ja.. od mojej ostatniej przygody z oslonami smierdzi mi w aucie.. sprzeglo przypalone lekko dziala jak powinno nei slizga sie i jest ok ale od soboty smierdzi.. dlugo tak moze walic?? bo juz mam powoli dosc. zakupilem nawet jakies zapachy waniliowe no i niby pomaga ale ten smrod mimo wszystko sie czai w tle.. dlugo tak moze??? ktos wie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...