Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spocik Lubuski :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja sie dostosuje z godzina, po prostu szybciej zjade ale ta 19 to mi najbardziej pasi :> Tylko musze byc pewien ze bedziecie, zebym na marne nie wracal szybciej bo jak pisalem specjalnie szybciej bym zjechal do ZG :)

  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Wyświetleń 162,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

no to musimy ustalic czy 18 czy 19 ? i czy parking pod carrefourem czy parking na ochli ?

i kto sie deklaruje ze bedzie ? [br]Dopisany: 12 Czerwiec 2008, 16:37 _________________________________________________ja mowie ze bede jesli zbierzemy pare osob

Opublikowano

carrefour?? dobra opcja moim zdaniem bo jak by padalo to tam jest parking pod daszkiem i mozna sie ustawic kolo tych wystawionych aut, zrobimy im konkurencje :>

Opublikowano
  • Autor

a moze jednak 18;00 ? bo mi to bedzie bardziej pasowac bo po 20 bede musial sie zmyc :(

Opublikowano

mi pasi :wink4: - moze być 18 :) - miejsce też o.k.

Nowak_zg - a felunek już też po polerce? :cool1:

Opublikowano
  • Autor

nie wiem czy zrobic ta polerke ... kurde troche sie boje ze potem co chwile bede musial odswierzeac zeby dobrze to wygladalo i uwazac na myjniach na piane aktywna itp ....

a ty co o tym myslisz ;>?

ok to wstepnie 18:00 na parkingu carrefour ( nie podziemnym ale tym kolo toru kartingowego )

Opublikowano

- ja swoje na przyszły sezon tak przygotuje - dla mnie KOX

Opublikowano

lester0071 - patrz 2 posty wyżej... :cool1: (na czerwono)

Opublikowano

To ok panowie ja też zjade :) To do niedzieli do 18 :evil:

Opublikowano
  • Autor

audiii a4, Tas2die4, topor bedziecie ?

bo Śmieszny, krotki i ja tak

wiec dawajcie ;p

Opublikowano

ja bede na 99%

Opublikowano

ja rowniez sie piezsze na to:D

Opublikowano
  • Autor

no to juz mamy 5 osob :th: :piroman:

lester0071, Tas2die4 a wy dacie rade ;> ?[br]Dopisany: 14 Czerwiec 2008, 13:07 _________________________________________________aaaaa ... jak ma ktos jakas dobra cyfrowke lub lustrzanke to niech wezmie ....

bo fajnie by bylo gdybysmy cykneli jakies dobre grupowe fotki ( nie nasze ... tylko aut ;p )

Opublikowano

aaaaa ... jak ma ktos jakas dobra cyfrowke lub lustrzanke to niech wezmie ....

bo fajnie by bylo gdybysmy cykneli jakies dobre grupowe fotki ( nie nasze ... tylko aut ;p )

:sex::boobs::banan1:

Hyhy.. :travolta:

Opublikowano

aaaaa ... jak ma ktos jakas dobra cyfrowke lub lustrzanke to niech wezmie ....

bo fajnie by bylo gdybysmy cykneli jakies dobre grupowe fotki ( nie nasze ... tylko aut ;p )

:sex::boobs::banan1:

Hyhy.. :travolta:

taaaaaa... - mamy entuzjaste... :naughty:ykk - nie krępuj się - zapraszamy...hehehehe

Opublikowano

krotki za daleko mam.. :wink4:

Opublikowano

krotki za daleko mam.. :wink4:

-przeeeeeestań :evil: - dasz rade :gwizdanie: - co będziesz robił w niedziele... :th: - 430 km - masz lalunie - dojedziesz w 4,5 h.

Opublikowano

krotki za daleko mam.. :wink4:

-przeeeeeestań :evil: - dasz rade :gwizdanie: - co będziesz robił w niedziele... :th: - 430 km - masz lalunie - dojedziesz w 4,5 h.

:naughty: no tak..

Jak szybko wyliczyles trase.. :notworthy::decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.