Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spocik Lubuski :)


Nowak_zg

Rekomendowane odpowiedzi

dzieki sproboje sie skontaktowac z tym Pawlem, i ewentualnie adres do auto bruma mogl bys podac.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

numer do pawla da Ci Pawel :naughty: a jesli chodzi o auto brum to koles trudni sie tylko w naprawie AUDI!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no raczej tak:D chodizlo mi o to ze koles robi tylko audi... a nie jakies smieci jak ford czy opel:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm... jesli ci sie nie spieszy to za tydzien ci dam odpowiedz czy moj znajomy dobrze robi polerke :)

bo bede u niego robic w tym tygodniu.... i jesli ebdzie ok to ci go polece

cena wlasnie ok 200-250zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie spieszy na razie tylko szukam gdzie by tu zrobić . jak zrobisz to daj znać .

a co do spota to można by było jakieś zrobić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś się chłopaki nie palicie do tego spota :wink4: - dobra...- kto ma czas w niedzielę - tak koło 19 ??? - damy rade? -Nowak_zg - Ty autko oddałeś do malowania - tak? - jak nie będziesz miał czym dojechać to moge po Ciebie podjechać... :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na niedziele bedzie juz z calym body s4 i znowu wszystkimi ciemnymi szybami :kox:

ok to niedziela godzina 19:00 hm... miejsce moze by tak parking na ochli (platnej ... nie dzikiej) lub parking obok toru kartingowego przy carrefourze ?

co o tym myslicie ?[br]Dopisany: 12 Czerwiec 2008, 12:54 _________________________________________________Śmieszny, topor, audiii a4, easyone krotki, lester0071, Tomigsi, emil_em, Tas2die4

co o tym myslicie :> ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak cos to sie pisze na 19 na tym parkingu w carrefourze :) Tylko musze miec pewnsc ze ktos bedzie bo ja specjalnie zjade z Lubina bo tak to bym w poniedzialek wracal bo chcialem jeszcze z autkiem tam do serwisu zajechac zeby mi obejrzeli czy wszystko jest ok. Dobra panowie dajcie znac jak cos :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Wy wygodni, w ZG chca sie spotkac, a moze tak ruszycie zadki do GW?? :tongue4:

U nas tez miejsca sporo hehe :cool1:

Tylko byscie na tramwaje musieli uwazac :naughty::wink4:

A tak w ogole,to moznaby tak troche wczesniej, chociazby 18??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...