Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spocik Lubuski :)


Nowak_zg

Rekomendowane odpowiedzi

siemanko witam wszystkich :) strasznie dawno mnie tutaj nie bylo... a tu juz dzisiaj drugi spocik sie w sumie odbyl... :( wiechlice wiechlice strasznie daleko to jets w sumie ode mnie... moze fajnie bylo by zrobic tak spot jakos na srodku lubuskiego czy cos tak zeby wszystkim jakos pasowalo... dojechac jakos i wogole... teraz kolejny lubuski zlot jaki bedzie pojawie sie napewno... :) ale nie tak daleko cale lubuskie musial bym przemierzyc... to troche mi nie pasuje... :kwasny: fajnie zgadac sie tak zeby zrobic gdzies na srodku... nie wiem podajcie moze jakies ciekawe propozycje... :) pozdrawiam wszystkich serdecznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

"Niech króliczek przyniesie Ci w prezencie to, czego najbardziej pragniesz. To "coś" nie musi być ani widoczne ani dotykalne. Może nawet nie pachnieć, ale niech będzie czymś, bez czego nie można i nie warto żyć"

o czym mowa?? oczywiście chodzi o "MOC" naszych A4 :th:

tego życzę wszystkim klubowiczom

a także tradycyjnie

Wesołych i Pogodnych Świąt Wielkanocnych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, może odezwie się jeszcze ktoś z północy województwa i wybierzemy jakiś "środek" na spotkanie? :cool:

Bo chyba wreszcie kiepska zima tej wiosny będzie się kończyć i łatwiej (i chętniej) będzie gdzieś wyskoczyć za miasto..

pzdr

Rafał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mieszkam w sumie po srodku :) a dokladnie kolo miedzyrzecza... :) nad jeziorkiem mam kilka fajnych osrodkow w sumie nad jednym sa 4 osrodki i mozna by bylo jakis maly zlocik zrobic... :) trzeba by bylo porozmawiac ze wszystkimi od nas i jakos zorganizowac :) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po co tak pozno ... na wakcje to bedzie zlot ogolnopolski gdzies nad jezirokiem wiec lepiej wczesniej gdzies tak normalnie ....

takie jest moje zdanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no chyba ze... nie wiem mogli bysmy sie spotkac wszyscy razem gdzies... tylko mowie zeby bylo najsprawiedliwiej wybrac jakies miejsce na srodku wojewodztwa... :P:) zeby kazdy mogl przyjechac... mysle rowniez ze trzeba by bylo do kazdego kto jest z lubuskiego napisac prywatna wiadomosc bo nie wszyscy tutaj zagladaja a wiadomosc raczej kazdy odbierze... :) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedziela znów to dzień rodzinny, ale jak gdzieś stosunkowo blisko, to po obiedzie u teściowej można podskoczyć. Wtedy faktycznie, najlepiej gdzieś w lesie, gdzie ewentualnie (jeśli się zabiorą) szarańczę z fotelików można wyzwolić i puścić w las, a samemu normalnie i spokojnie pogadać.. :wink4:

R.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Panowie, mam prosbę a zarazem pytanie jest moze ktoś z was z Nowa Sól..... ?? Potrzebuje ogladnac pewne autko chciałbym by ktoś rzucił na nie okiem bo ze zdjec i opowiesci goscia za wiele nie mozna powiedziec.... http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=T562067 z góry wielkie dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...