Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spocik Lubuski :)


Nowak_zg

Rekomendowane odpowiedzi

NyPal z ta kreska to nie chodzi dokladnie o sciganie sie ( chociaz kto bedzie chcial ten moze :evil: ) ale o to ze w zielonej gorze na kresce jest duzo miejsca i nie uczeszczana droga....

to mam nadzieje ze bedzie nas chociaz 5 osob ;)

ma ktos jakis dobry aparat i dryg do zdjec z was ? bo ja mam zwykla cyfrowke sonego i krzywe rece :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nowak_zg jesli bedziecie organizowac spota tylko w wypadku gdy zapowie sie wicej niz 4 samochody to mozecie sie nie doczekac. W opolu tez ie zawsze jest kolorowo, czasami kolega NyPal byl sam, albo mi zdazalo sie nie doczekac na nikogo, lub byly 2 auta, no ale po kilku takich spotach (a u nas jest to zawsze piatek wieczor) jest tydzien kiedy pojawia sie 6 8 albo 12 aut. nigdy nie wiedaomo i to jest w tym najfajniejsze :kox:

to jest oczywiscie tylko i wylacznie moj punkt widzenia Pozdrawiam Was srdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cloo spot bedzie tak czy siak czy bedzie 2 auta czy 5 ... ja tylko napisalem ze mam nadzieje ze bedzie przynajmniej 5 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NyPal - stary, spoko, możesz być pewien że do Ciebie o pomoc na zlocie (jeżeli się pokażesz) na pewno się nie zwrócę. Bądź spokojny. Nie wiem po ilu postach napisanych na forum wg. Ciebie można zwrócić się do kogoś o pomoc i właściwie mało mnie to interesuje.

p.s.Proszę, nie odpowiadaj bo nie mam zamiaru prowadzić dyskusji na temat "bezinteresowności".

Mam nadzieję ze pogoda trochę się nad nami zlituje i nie będzie lało chociaż z prognozy wynika, że na 40% będzie padało. W razie w. można skoczyć pod Careful'a.

Będzie może ktoś z Żar (oprócz mnie :P)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NyPal - stary, spoko, możesz być pewien że do Ciebie o pomoc na zlocie (jeżeli się pokażesz) na pewno się nie zwrócę. Bądź spokojny. Nie wiem po ilu postach napisanych na forum wg. Ciebie można zwrócić się do kogoś o pomoc i właściwie mało mnie to interesuje.

p.s.Proszę, nie odpowiadaj bo nie mam zamiaru prowadzić dyskusji na temat "bezinteresowności".

no to CI NyPal-q kolega pojechal ;) jak widac czasem 3ba sie ugryzc w ozor :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde taka okazja zmarnowana :( dzisiaj w nocy sie zarejestrowalem na forum i teraz dopiero przeczytalem o zlocie... :( moze i bym zdazyl przyjechac... jednak jestem chory i nie da rady... :( ale czekam na kolejny i licze na to ze sie spotkamy... :> albo moze zrobimy cos wiekszego lubuskie-wielkopolskie...?? lubuskie-zachodniopomorskie...?? jednak chyba najlepiej jak narazie spotkamy sie sami LUBUSZANIE :P:) pozdrawiam serdecznie i czekam na jakies zdjecia badz informacje po zlocie :> :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylo "super" cale oprocz mnie 1 osoba ! - puniek.

nie wiem po co niektorzy tutaj sie deklaruja ze beda a nie przyjezdzaja ....

nastepnym razem jak bedziecie pewni ze chcecie zlot to dajcie znac ... zeby nie bylo znowu tak ze zadeklaruje sie pare osob a przyjade ja i puniek....

emil_em no szkoda ze cie nie bylo bo bylo by nas chociaz trzech.

:bicz: dla tych co sie deklarowali a nie przyjechali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to było by nas trzech , jak by ... dojechałem do nowej soli i :wallbash: , chyba jestem wytłumaczony ??

88634dc12c6fa739m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kurde ..... :/// tomigsi to sie nazywa pech :| ale co to zrobilo takie dziwne uszkadzenia ? jakies zwierze ?

150PS mi pisal ze sie spozni i wlasnie zadzwonil... ale niestety we 2 za dlugo niestalismy i juz po zlocie :)

czyli pozostaje nam organizowac nastepny termin ....

i liczyc na wiecej szczescia tym razem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie co ja juz mysla ze tak mieszkam w zajebi*** miejscowosci turystycznej...(kolo miedzyrzecza) jesli ktos kojarzy... to miedzy gorzowem a zielona... napewno mozemy zrobic u mnie tzn w mojej miescinie jakis na wiosne... fajne osrodki jeziorka klimacik i mozna naprawde milo spedzic czas... tylko trzeba sie zadeklarowac naprawde i zrobic naprawde fajny zlocik nie tylko lubuskiego tylko np tak jak pisalem kilku osciennych wojewodztw :)... zastanowmy sie nad tym powaznie...:) pozdrawiam serdecznie klubowiczow :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kazdy by chcial u siebie ....

a gdzie bedzie to zadecyduje wiekszosc

ja znowu jestem jak cos za mc donaldem i potem na kreske na makro ( ci co beda chcieli to sie poscigaja na 1/4 ) a reszta sobie pogada ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łagów.. :kox: :kox:

nie nie nie lagow ale tez blisko i tez cos podobnego :P:) nie chodzi o to czu u siebie czy nie... chodzi o to ze nie na jeden dzien tylko na noc naprzyklad.. wieksza ilosc osob jakas impreza na zakonczenie ognisko lub tp... pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jak tak to ok ... ale to dopiero jak bedzie ladna pogoda czyli za pare miechow

a teraz cos trzeba skminic zeby sie mniej wiecej zapoznac chociaz w pare osob na krotszy czas ( pare h ) pogadac o a4 i o innych temat... poogladac swoje audiczki... pojezdzic etc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tak dokladnie:) zapoznac sie i wogole...:) nom na wiosne tak mysle jak bedzie ladnie...:) a juz najlepiej latem kiedy jest pelno wczasowiczow/EK :P:) trzeba pomyslec niedlugo nad jakims ale zgrac sie bardziej zeby nie bylo tak jak mowiles dzisiaj... :) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby nie było... pierwszy Spot Lubuski zaliczony – Gratuluję uczestnikom :oklaski:

Współczuję tomigsi... :wallbash: podobnie jak on mam uszkodzone autko, w piątek miałem oględziny... :confused4: wstyd jeździć skasowanym autkiem :thumbdown: muszę podreperować

i mogę myśleć o kolejnym Spocie... :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16,12,07 próbujemy ponownie? może teraz będą 3 osoby?[br]Dopisany: 11 Grudzień 2007, 13:54 _________________________________________________odwoluje 16,12,07 :/ sory panowie za wprowadzanie w blad ale wlasnie zaskoczylem ze 16.12.07 mam zjazd na uniwerku (nestety studiuje) oczywiscie spocik moze sie odbyc ale coz mnie nie bedzie a nie chcial bym zeby znowu bylo tak ze ci co sie deklarowali to olali...hmmm wlasciwie to by byla ostatnia data w tym roku bo nastepna niedziela to jakos 23.12 bedzie a dzien przed wigilia chyba nikt nie przyjedzie nie:D no a potem to jeszcze 30.12 zostaje tez dzien wiadomo przed czym :D chyba ze wymyslicie jakis inny dzien ale to znowuz malo komu moze pasowac... no coz ... TRZA PRÓBOWAĆ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale żenada, sorry, ale np. my hulamy na calego, dopiero wrocilismy z Karpacza, a juz sie wybieramy do Cz-wy, w styczniu prawdopodobnie do Zakopca, no a potem do Wisły, w miedzyczasie u nas w domq imprezki...

Wierzcie nam, ze poznaje sie na spotach zaje...fajnych ludzi, tak, ze po paru spotkaniach nie mozna bez nich żyć po prostu-to nie jest tylko moje zdanie, ale paru innych również że sie uzalezniliśmy od siebie, od swojego towarzystwa, mamy kontakt na codzień, a nie tylko na spotach... czego i Wam życze ...

----------------------------------------------------------------------------------

Dorota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...