Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spocik Lubuski :)


Nowak_zg

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

dobra to zaczynamy ustalac:

proponuje miesce WIECHLICE w SZPROTAWIE ( jest to stare lotnisko o w miare dobrej nawierzchni ) lub .... MAKRO ZIELONA GÓRA ( dluga prosta )

termin: 20 Kwietnia Niedziela godzina np 14:00

wybierajcie ktore miejsce wolicie

a moze by tak polaczyc nasz zlocik a4 ze zlotem lubuskim ( zary-zagan-glowgow-nowa sol-zielona gora itp... ) ktore wlasnie odbywaja sie na lotnisku WIECHLICE

co wy na to ?

tylko Tomigsi musi dac info kiedy bedzie zlot lubuski jesli byscie woleli polaczony zlot .... napewno by bylo duzo wiecej autek ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie edytujecie sobie 1 posta..? :mysli:

Gdyby moj post byl nr 1 to bym go edytowal niestety nie jest :/ i trzeba czytac ostatnie pare postow zeby wiedziec co jest planowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e lepiej zrobić spota samych audi a nie ogólnego ja wolałbym Makro zg.

po pierwsze, właśnie same audi

po drugie, do zielonej spale tyle benzyny, że już na ściganie zabraknie.. :gwizdanie:

termin w drugiej połowie miesiąca ok, szkoda że tak daleko.. może kulniecie się gdzieś za miasto, bardziej na północ? :naughty:

pzdr

rafał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm mozemy zrobic glosowanie kazdy powie gdzie mu pasuje

ja proponuje Makro zg ( jesli same audi ) bo jest zajebisci dluga prosta ... bez dziur ( nowa droga/zamknieta ) idealna na 1/4 mili ( 1/4 mili juz jest odmierzona jakby ktos nie wiedzial )

lub Wiechlice ( jesli zlot lubuski z tuning klubami ) :P ja tam na Wiechlice i tak pojade i tak wiec mi obojetne :)

ktos ma jeszcze jakies propozycje ?

jesli proponujecie miejsce to mowicie dlaczego tam ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi tam obojętnie gdzie tylko zeby były same audi :) może zrobimy gdzieś po środku żeby każdy miał nie za daleko . tylko gdzie.. :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może zrobimy gdzieś po środku żeby każdy miał nie za daleko

może Łagów na ten przykład? Macie pewnie ze 40km, z Gorzowa jest 70km ładnej drogi, można tam spokojnie pogadać gdzieś na łąkach okolicznych, a i wieżę zwiedzić i wiadukt z malowniczym widokiem na wioskę..

To z takich moich propozycji..

rafał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no spoko jesli droga glosowania cos wybierzemy to nie mam nic przeciwko Łagow`owi :P

narazie propozycje to

-Makro Zielona Góra - 1/4 mili

-Łagów - ladne widoki

-Wiechlice - Szprotawa - stare lotnicho ( duuuuze :P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowak_zg to napiszcie do kolegi na PW a jak to nie podziala to napiszcie do adminow i juz. Poproscie jeszcze co by podwiesili temat, i 1 post bedzie wtedy widoczny na kazdej nastepnej stronie.. :)

Lagow jest :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam:) ja sie pisze na zlot wszedzie i zawsze;)

proponowalbym makro Z.G bo na prawde jest gdzie sie scignac, .... zamknieta droga:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no witam witam... :)

widze troche sie tu porobilo przez ten tydzien... :)

no ja mysle ze srodek wojewodztwa bylo by najlepiej... :)

no ja myslalem tak nie wiem moze PSZCZEW... to jest tak polozone po srodku miedzy Zielona Gora a Gorzowem... :)

mozna by bylo zrobic jakis zlot taki z noclegiem np... :)

jest tu kilka osrodkow nad jeziorkiem... :) czy tez mozna pomyslec o tym ale jak zrobi sie znacznie cieplej... :)

taki zlot posiedziec przy piwku sobie jakies ognisko/gril zrobic w milej atmosferze... :)

a tak dokladniej to myslalem o tym osrodku: www.ow-karina.pl

zastanowcie sie nad tym... :)

Pozdrawiam Emil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemanko jak ktoś jest zainteresowany na wypad do Wiechlic 20.04.2008 na lotnisko to zapraszam zainteresowanych , dzisiaj dostałem wiadomość :

witajcie koledzy. Zapraszamy na "Rozpoczęcie Sezonu 2008" -20.04.2008 godz.14.30 juz na miejscu, klubowicze wiedza gdzie;-) obowiązkowe grile, kiełbaski, krzesełka i stoliki
będzie można się spotkać w fajnym gronie A4 :th:, tak więc co wy na to ?? ja na pewno będę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...