Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spocik Lubuski :)


Nowak_zg

Rekomendowane odpowiedzi

no niestety takie zycie... ale mam nadzieje ze bedziemy mieli okazje wszyscy cale lubuskie spotkac sie gdzies niebawem... :) na cos wiekszego a nie jak to czesto bywa 2-3 samochody... trzeba sie zgrac na wieksza ekipe i zrobic zlot nawet gdzies na noc... :) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

i kolejna imprezka w Wiechlicach na lotnisku mega udana , oj polatałem se furaczem z wsze czasy :thumbup: :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MIalem okazje poznac i oblookac furke... robi wrazenie:)

ja zaczynam od Chip'a u rogala:) moze kiedys CIe dogonie;p hhaha pozdrawiam i do zobaczenia na kolejnym zlocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MIalem okazje poznac i oblookac furke... robi wrazenie:)

ja zaczynam od Chip'a u rogala:) moze kiedys CIe dogonie;p hhaha pozdrawiam i do zobaczenia na kolejnym zlocie.

ciekawe czemu :mysli: :gwizdanie: hehe

Dawno tu nie zaglądałem, ale udało mi się przypadkiem wpaść "na lotnisko" :) hehe

i prawie nam sie udalo pogadac .... kurde potem podjechalem tam gdzie stales ale juz cie nie widzialem ;(

no trudno moze na nastepnych Wiechlicach pogadamy ;)[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2008, 09:29 _________________________________________________Tomigsi jak bedziesz miec jakies fotki i filmy to daj linki do wszystkiego co bedziesz mial z tych Wiechlic :) ok ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomigsi jak bedziesz miec jakies fotki i filmy to daj linki do wszystkiego co bedziesz mial z tych Wiechlic :) ok ?

fotki z zaprzyjaźnionego głogowskiego klubu http://www.galeria.glogowskieauta.pl/otwarcie_sezonu_2008/

lub http://acidtechno.kgb.pl/wiechlice2008/index.html

Nowak_zg załapałeś się na paru fotkach :) ty szczęściarzu :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ten spocik musialem odpuscic i zaluje w cholere... :(

Ale nastepny juz na pewno bedzie "moj", o ile tylko sie jakis odbedzie w naszym kochanym wojewodztwie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahah Tico powalilo wszytskich na kolana:D ... ta moc:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie ze tak:) mozna nawet gdzies na majowke sie ustawic:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak tylko trzeba by bylo jakis termin gdzie najbardziej nam pasuje wszystkim... :) bo niektorzy wyjezdzaja na weekend niektorzy nie... a tym bardziej jak tak malo ludzi sie tu pokazuje na forum... to ciezko bedzie zabrac ekipe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to myslcie chlopaki, ja mam weekend wolny caly :P

Qrde, mam nadzieje,ze mi jutro w urzedzie wydadza juz te tablice indywidualne;)

Bede latwo rozpoznawalny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja namawiam po raz kolejny do zorganizowania jakiegos malego zlociku Naszego wspolnego... jak nie moglismy sie spotkac w wiechlicach wszyscy to moze spotkajmy sie gdzies indziej w jakies weekend...?? dzisiaj np u mnie w miejscowosci na tym osrodku gdzie wczesniej juz pokazywalem odbyl sie zlot "Toyoty MR2"... bardzo fajny zlocik mila atmosferka fur duzo nie bylo bo tylko 10 albo az 10... ale z tego co wiem bo znajomy tez tam byl ognisko nocleg mala popijawka w dobrym towarzystwie... moze i my wkoncu cos zrobimy...??!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomi_gsi .... wiadomo cos juz o jakis wiechlicach ? ;]

:no: , jak coś będzie to zaraz dam znać, teraz zaczęły się wyjazdy na zloty tuningowe ogólnopolskie i nie ma komu coś zorganizować :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wznawiam temat zlotow i spotow:) jest ktos chetny na male spotkanie gdzies w lubuskim?:):tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja proponuje weekend gdzies:) miejsce jescze do ustalenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...