Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spocik Lubuski :)


Nowak_zg

Rekomendowane odpowiedzi

wjezdzasz jak do carrefoura ( wjazdem blizej mc donalda ) tylko ze nie wjezdzasz na sam parking tylko tuz przed wjazdem pod carrefour skrecasz w lewo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

na spot przybylem o godzinie 18:17:30 z dokladnoscia co do 1 sek. I szybko wyciągnąłem taki wniosek: coś nie gra, albo nie przybył nikt, albo 1 osoba punktualnie o 18:00 i że nie było nikogo więcej pojechała do domu:) Spocik był całkiem udany - zapaliłem papierócha i do domu:D kiedy nastepny? niżej fotka dla niedowiarków na dowód że byłem:P:P:P

http://www.imagic.pl/public/114164/Zdj?cie014.jpg

150PS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo to spot podobny do poprzedniego .... mnie nie bylo w zg i teraz przez jakis czas nie mam auta bo troche w nim bedzie dlubane :| .... wiec moze wreszcie ustalmy spot na dalszy termin bo chyba nie kazdy czyta te posty

bo znowu spotkac sie we dwoch to lipa ....

wiec wpisywac sie kto chce spota:

- ja

- 150PS

dalej dopisywac sie na liste i dopiero wtedy ustalimy termin .... !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez nie mogłem :confused4: miałem rozebraną tapicerkę w drzwiach bo montowałem głośniki ale sie i tak nie udało wepchać 16 i musze jechac teraz do carmani zeby założyli mi panele .

Na nastepny spot postaram sie byc ale w pózniejszym terminie gdzies za kilka tyg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo to spot podobny do poprzedniego .... mnie nie bylo w zg i teraz przez jakis czas nie mam auta bo troche w nim bedzie dlubane :| .... wiec moze wreszcie ustalmy spot na dalszy termin bo chyba nie kazdy czyta te posty

bo znowu spotkac sie we dwoch to lipa ....

wiec wpisywac sie kto chce spota:

- ja

- 150PS

dalej dopisywac sie na liste i dopiero wtedy ustalimy termin .... !

no ja jelsi to bedzie mozliwe i termin bedzie pasowla pojawie sie napewno na kolejnym spocie...:) teraz nietstey tez nie moglem... pozdrawiam serdecznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Długo się nie odzywałem... :embarrassed: ale mam trochę spraw do zakończenia :confused4:

Chętnie spotkam się na spocie... ale termin odpowiadający to raczej kwiecień no i w jakąś niedzielę...

przynajmniej na razie tak myślę... :chytry:

Jeśli będzie wcześniejszy termin to postaram się dołączyć...

Pozdrawiam Wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ahh... jaka tu cisza... jak kiedys bede chcial wypoczac i sie zrelaksowac to od razu wbijam na: Zlociki i Spociki > Lubuskie > cisza, spokój, nic się nie dzieje:P:P:P a teraz na powaznie:) Nie wiecie moze kto ma vaga w lubuskiem;> [br]Dopisany: 20 Luty 2008, 19:09 _________________________________________________i jestem znowuz:P zapraszam do nowo utworzonej przeze mnie ankiety... mozecie pisac co o tym sadzicie:)

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=26087.new#new

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie wiec konkretnie, my FNW proponujemy, po ogladnieciu prognoz pogody(niedizela 15C bez oopadów) wypad wspolny pierwszy w tym, roku na lotnisko WIECHLICE! Szprotawa po co mamy sie gniesc pod marketami itp, jak warto wykorzystac dobra pogode i w wiekszym gronie polatac po lotnisku, pogadac, oczywiscie my proponujemy bo tez zabieramy grile, kiełbaski i herbatke w termosik hmm czyli...................................................................................... <<<<<<<<<<<<24.02.2008 godz.15:30 lotnisko WIECHLICE!!!>>>>>>>>>.............................................................................my zbieramy sie na 14.00 u Nas w N.Soli i na 15.30 jedziemy na lotnisko!! wiec mamy nadzieje z e uda nam sie tam razem wszystkim spotkac!! pozdraiwamy!! koledzy z FNW!!

jak ktoś jest zainteresowany to zapraszam zapowiada się fajny wypad niedzielny, ja będę się ścigał na ćwiare, zobaczę co te audi potrafi z tą mocą pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie powiem , imprezka wspaniała :th: :naughty:, frekwencja i pogoda rewelka,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość son_czwa

Siemanko!

Jak widać w podpisie zbieram zdjęcia i nagrania wideo z Wisły, jak już zrobicie selekcję zdjęć i filmików prosiłbym o odezwanie się na priv :hi:

Mam nadzieję, że tym razem sprawa zostanie potraktowana trochę poważniej niż po Letnim Zlocie, myślę, że każdy by chciał obejrzeć wszystko zmontowane w jeden film :th:

Pozdrawiam :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16.03 2008 na lotnisku ok godz 15.30 w Wiechlicach koło Szprotawy znowu coś się szykuje, będzie ciekawie jak zawsze małe co nie co , to co tygryski lubią najbardziej . to znaczy grillowanko i ściganko :>

ps a tak było ostatnio: 24 luty

http://pl.youtube.com/watch?v=FcwdYf_FYQo&feature=related

http://pl.youtube.com/watch?v=7jIWgPctysQ

http://pl.youtube.com/watch?v=ED2xuiDHwMQ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomigsi z tego co widze na pierwszym filmiku wlozyles do a4 MAM`y 18" :decayed:

wpadlbym dzis na wiechlice ale .... troche za pozno sie dowiedzialem

poweidz mi kiedy bedzie nastepny wyjazd to pojade ale musze wiedziec ok 30-50h wczesniej

ostatnio co bylem to tez za dlugo nie pogadalismy bo przyjechales akurat jak wszyscy sie zwijali a w dodatku pogoda byla do d*py ..... :) wiec raczej nastepnym razem - JA ;] ( tylko daj znac troche wczesniej ) :> ?

ps. no i wtedy juz bedzie po chipie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomigsi z tego co widze na pierwszym filmiku wlozyles do a4 MAM`y 18"

hehe to nie są MAM-y ,te mają ciemniejsze wnęki i inne dekle , nie mam pojęcia jakiej firmy ale takie są jak od eSki , dobrze podrobione. :gwizdanie:

Jak coś będzie wiadomo na temat wypadu na lotnisko to postaram się dać ci znać trochę wcześniej ten wypad chyba zakończy się siedzeniem w domu bo zaczęło coś padać więc lipa.

a jednak się odbył wypad na lotnisko, było fajnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...