Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spocik Lubuski :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

http://moto.allegro.pl/item410731497__audi_a_4_idealna_zobacz_sam_.html <- widzielismy ja ze smiesznym na zywo... jest paskudna

.... i droga[br]Dopisany: 02 Sierpień 2008, 17:27 _________________________________________________krotki widzialem z bliska twojego brata a4

:good::kox::naughty::decayed::hi::notworthy: :oklaski: :dance: :drool: :thumbup::radocha::brawo::punk::heat::dance2::yes2:

jest przekozacka

najladniejsza b6 jaka widzialem chyba .....

wstaw fotki swojej a4 i brata do dzialu moja a4.... niech inni tez zobacza :)

  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Wyświetleń 161,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

krotki widzialem z bliska twojego brata a4

:good::kox::naughty::decayed::hi::notworthy: :oklaski: :dance: :drool: :thumbup::radocha::brawo::punk::heat::dance2::yes2:

jest przekozacka

najladniejsza b6 jaka widzialem chyba .....

hehehe - wiem - sam mu ją znalazłem :naughty: - fele to też "moja robota" :naughty: - najlepsze w niej jest to że wszystko jest ori :naughty: - co do zdjęć - wstawie ale dopiero wtedy jak będzie zrobione wszystko co chciałbym zrobić w tym aucie - mówie teraz o swojej A4 - kilka rzeczy musze jeszcze dołożyć :cool1: - cierpliwości...

Opublikowano
  • Autor

krotki zawin brata na nastepny spot :notworthy:

Opublikowano

Witam panowie (Sulechów) mam pytanie gdzie można sie podpiąć pod Vaga i za jaką cenę.Auto mam od miesiąca.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

auto-brum, Volks-merc -50zł[br]Dopisany: 09 Sierpień 2008, 10:50 _________________________________________________Panowie.... bo Pan nie ma:d robimy cos w weekend? :gwizdanie:

Opublikowano

ja dzisiaj wyjerzdzam i wracam w niedziele wieczorem wiec ja jak cos to dopiero mam czas w niedziele wieczorem ok 20.

A Nowak_zg ma juz nowe radyjko wiec ja bym uslyszal to brzmienie :>

Opublikowano

no to moze byc niedziela godz 20 jesli powrocisz:>

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

NIEDZIELA (JUTRO) GODZINA 11;00

WYJAZD DO WIECHLIC ( LOTNISKO ) 1/4 MILI ( KOLO SZPROTAWY )

SPOTKANIE GODZINA 11:00 KREMATORIUM przy UL.WROCLAWSKIEJ

OBECNOSC OBOWIAZKOWA

mile widziane GRILE, KIELBASKI I KRZESELKA

Opublikowano

Witam ! Bylem we wrocku na wyjezdzie ale chetnie spotkalbym sie gdzie w lubuskiem. Tyle a4 na dzikim zachodzie ale kowbojow jakby malo.

pozdrawiam Bede sledzil forum postaram sie podjechac

pzdr

Opublikowano

Witam ! Bylem we wrocku na wyjezdzie ale chetnie spotkalbym sie gdzie w lubuskiem. Tyle a4 na dzikim zachodzie ale kowbojow jakby malo.

pozdrawiam Bede sledzil forum postaram sie podjechac

pzdr

witamy serdecznie :)

Opublikowano

Witam wszystkich z lubuskiego .Właśnie zakupiłem Audi A4 2.5 tdi avant i może jakies spotkanko niedługo na naszym terenie. Co wy na to.

Opublikowano
  • Autor

no mozna zaczac cos powoli organizowac

proponujcie terminy....

Opublikowano

dzisiaj??? - 20? - mam o dziwo wolne... :naughty:

Opublikowano

No panowie jakieś terminy może grupka sie zbierze

Opublikowano

Ja jak cos to dopiero za tydzien bede mogl :confused4: Moze ustawimy sie na 14.09.08 co wy na to?

Opublikowano

mi raczej też pasuje ale trzeba jakaś konkretną date no nie wiem tak żeby było nas więcej co wy na to[br]Dopisany: 07 Wrzesień 2008, 20:56_________________________________________________panowie jak kolega podsunął myśl 14.09. mi pasuje jak najbardziej tylko powiedżcie gdzie i o której godz. to sie dopasuje i może bedzie nas więcej do tego dnia

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.