Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spocik Lubuski :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to ja zaczynam sie rozgladac i na szklarska i na karpacz, ale podajcie mniej wiecej terminy i ile dni, moja propozycja to tak od polowy grudnia ;) :>:>:>

  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Wyświetleń 162,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Moja to lepiej drugi weekend grudnia bo pozniej to świeta.

Opublikowano

mnie wydaje sie ze polowa stcznia...

teraz juz nie bedzie kwater.

Opublikowano

to dobra zrobmy tak ze niech pisza Ci co są chetni a pozniej ustalimy wszystkim pasujacy termin i miejsce docelowe :naughty: bo jak sie dzwoni byle gdzie to i tak nikt nie chce gadac jak nie wie ile osob by jechalo....??

Opublikowano

oki. zaloze nowy temat.

Opublikowano

witam :hi: panowie jutro o tej samej porze pod carrefour

Opublikowano

mnie neistety nie bedzie... jakas zaraza mnie zlapala: :embarrassed:

Opublikowano

kto będzie panowie dzisiaj bo ja sie pisze kto jeszcze[br]Dopisany: 30 Listopad 2008, 13:14_________________________________________________

kto będzie panowie dzisiaj bo ja sie pisze kto jeszcze

:naughty:
Opublikowano

Bede,godzina bez zmian?

Opublikowano

mnie niestety nie bedzie :kwasny:

w czwartek dostałem prezent za 112km/h na 50 - 400zł

a dzisiaj żonka też miała ponad 100 na 50 więc wobec nowych przepisów 1000zł

no i nie stać mnie na przjazd :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ja dzisiaj odpuszczam - taki coś zmęczony jestem po wczoraj... :gwizdanie:

Opublikowano

taki coś zmęczony jestem po wczoraj...

Mnie dzisiaj dopadła ta sama choroba :wink4:

Opublikowano

topor co grypka,grypka czy coś innego

Opublikowano

mocne przeziebienie, leze w lozku z niemieckim i symfonia C++ :embarrassed: idealne niedzielne popoludnie:;/

i dzisdiaj na pewno nie dotre na zlot. Mam nadzieje ze bedziesz za tydzien bo nie mialem okazji oblookac Twojej Quattrowy;)

Opublikowano

ok za tydzień bede ,a ty wracaj do zdrowia stary pozdro

Opublikowano

dzieki wielkie;) udanego i licznego spotu zycze chlopaki!:)

Opublikowano

chlopki sorry rodzinka zjechala...

nie dam rady sie dzisiaj wyrwac :(

Opublikowano
  • Autor

a ja spalem 3h i nie mam sil na nic ....

Opublikowano

cholera pany co to sie robi 3 auta tylkodzisiaj :angry: malinzgora i kolega od białej audi dzięki za przybycie bo inaczej sam bym tam stał jak pupa, mam nadzieje że za tydzien będzie lepiej[br]Dopisany: 30 Listopad 2008, 20:21_________________________________________________

cholera pany co to sie robi 3 auta tylkodzisiaj :angry:malinzgora i kolega od białej audi dzięki za przybycie bo inaczej sam bym tam stał jak pupa, mam nadzieje że za tydzien będzie lepiej

:hi::shocked::angry::kwasny:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.