Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spocik Lubuski :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no wlasnie nie mam tego numeru...:/ a bylem swiecie przekonany ze mam :wallbash:

wtopa.[br]Dopisany: 09 Styczeń 2009, 16:47_________________________________________________Ghost dog.... 2:10 ----->

  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Wyświetleń 162 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie gdzie można dorobić kluczyki do autka? mam tylko jeden komplecik i chciałbym dorobic przynajmniej jeszcze jeden komplet.

Napiszcie mi gdzie w ZG moge dobrze i tanio dorobic klucze i jak to wszystko wyglada? Rozumiem,ze

wystarczy gdypójdę z tym jednym oryginalnym kompletem kluczykow i oni na podstawie tego kluczyka i tego co jest w jego wnetrzu wyrobią kolejny komplet?

czy jest taka możliwość?

kupuje oryginalny kluczyk do mojej niuni np ten: http://www.allegro.pl/item519844748_nowy_oryginalny_kluczyk_immo_pilot_do_audi.html i czy wtedy będę mógł ten kupiony kluczyk zaprogramować sam w moim aucie?

która opcja jest korzystniejsza?

Panowie czekam na odpowiedzi wink

Opublikowano

nie wiem jak z kluczukiem do audi ale przykladowo do DAF'a kosztuje cos okolo 500zl.

jedz do wlamywacza. Facet doroabia klucze itd. w Zielonej górze w centrum. Widzialem ze kiedys ze ma kluczyki do grupy VAG

Opublikowano

Myślę, że "Włamywacz" Piotr Słowik (w pasażu w Centrum) dorobi.

Opublikowano

Panowie chciałbym aby mój kluczyk wygladał jak oryginalny. Czy facet we "włamywaczu" dorobi tak aby wygladał przynajmniej podobnie?

a nie lepiej kupić kluczyk do audi na allegro? ten co podałem w linku powyżej?

do tego nadal nie rozwiązałem problemu z moim pilotem, nadal zamykam auto kluczykiem....

w niedziele wszyscy będą na spocie? :)

Opublikowano

dorobi identyczny ori kluczyk.

Opublikowano

Pogadamy w niedziele,nie wiem czy w tyn miesicu wydole a chce jechac do Bukowiny...

Opublikowano

Kurcze i co z tym namiarem na zawieche. Wiedzialem ze tak bedzie :( A juz myslalem ze na niedziele bedzie zalozona ;(

Opublikowano

to co panowie jedziemy razem jedną ekipą do Bukowiny ?? :cool1:[br]Dopisany: 09 Styczeń 2009, 16:19_________________________________________________od nas jedzie co najmniej 7 aut :gwizdanie: może nawet więcej pojedzie :cool1:

madas spokojnie,spokojnie pogadamy zobaczymy jeszcze jest czas, a tak w ogóle wszyscy widze że jada a nikt zaliczki jeszcze nie wpłacił :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :tongue4: :tongue4:[br]Dopisany: 10 Styczeń 2009, 06:50_________________________________________________a ja juz całość zapłaciłem więc dalej ruszac się pany :polew: :polew:
Opublikowano

Ja dopiero zaplace jakos w tym tyg.

No pewnie mozna pojechac razem zawsze to razniej.

Nowak Topor co z tym kontaktem :naughty:

Opublikowano
  • Autor

jakim kontaktem ?

Opublikowano

Up czytamy watek :>

Do goscia ktory załozyl by zawieche, on robil smiesznemu.

Opublikowano

eee Panowie... jutro jak kazdy wie jest WOSP i panowie z BEEMEK organizuja sobie dosy glosny przejazd prez westerplatte... moze my tez o tym pomyslimy?:>

Opublikowano

no bardzo ciekawy pomysł topor :) jestem za ...

Kto następny?

Opublikowano

Ja tez tylko zeby w miare mozliwosci szybko powiedziec co i jak

Opublikowano
  • Autor

ghost dog jutro ci dam namiar na spocie

Opublikowano

...wciąż mało chętnych :)

:polew:

Opublikowano

tylko o której godzinie to ma byc

Opublikowano
  • Autor

ja bez 19" sie nie kulam po miescie zeby sie pokazywac

na 16" jest lipa jesli chodzi o wyglad

po ponad roku posiadania a4 stwierdzam ze jesli auto ma mi ise podobac to jednak te 18" to minimum jesli chodzi o wyglad(a4 b5).

Opublikowano

To jak robimy cos?

jak cos jesem za...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.