Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spocik Lubuski :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no mój zderzak też jeszcze nie dotarł ,ale lada moment będzie :mysli:

  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Wyświetleń 162,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nooo chlopy!!! w koncu jakis ruch w naszym watku:D

co do wspollnego zlotu jest jak zawsze za:D tylko jak juz zaloze ladne kolka i zderzaki:D zeby moja audika nie byla taka zwykla;p

Wentyl... Co do Twojej sprawy dzisiaj zobacze co do sie zrobic i dam CI znac;)

Opublikowano

Panowie zawiecha jest auto super siedzi :> Tylko skacze jak porabane :kox:

Tylko cos stuka z tyłu wiec jutro jade na poprawke

Opublikowano

nooo chlopy!!! w koncu jakis ruch w naszym watku:D

co do wspollnego zlotu jest jak zawsze za:D tylko jak juz zaloze ladne kolka i zderzaki:D zeby moja audika nie byla taka zwykla;p

Wentyl... Co do Twojej sprawy dzisiaj zobacze co do sie zrobic i dam CI znac;)

dzięki stary czekam jak co to daj znać[br]Dopisany: 14 Styczeń 2009, 22:56_________________________________________________

Panowie zawiecha jest auto super siedzi :> Tylko skacze jak porabane :kox:

Tylko cos stuka z tyłu wiec jutro jade na poprawke

no no no oblukamy w niedziele :gwizdanie: :gwizdanie:
Opublikowano

cześć Wentyleks :hi: :>[br]Dopisany: 14 Styczeń 2009, 22:58_________________________________________________cześć Topor :hi:

cześć Nowak :hi:

:naughty:

Opublikowano

cześć Wentyleks :hi: :>[br]Dopisany: 14 Styczeń 2009, 22:58_________________________________________________cześć Topor :hi:

cześć Nowak :hi:

:naughty:

siema madas :hi:[br]Dopisany: 14 Styczeń 2009, 23:02_________________________________________________a u nas znowu cisza :wallbash: :wallbash: :wallbash:
Opublikowano

czasem tak bywa ...dawaj do nas na pogaduchy :naughty::kox:

Opublikowano

Pany;p jestem i ja;p na pogaduchach;p

potzrebuje jakies fajne dwie koncowki tlumika;p ktos co spoleci??

Opublikowano

Pany;p jestem i ja;p na pogaduchach;p

potzrebuje jakies fajne dwie koncowki tlumika;p ktos co spoleci??

a jakies konkretnie czy obojętne
Opublikowano

chcialbym zeby to bylo zblizone do S4 b5

Opublikowano

chcialbym zeby to bylo zblizone do S4 b5

oświec mnie jakjie końcówki ma S4B5 :wallbash::mysli: :mysli:
Opublikowano

JA dzisiaj zrobilem polerke rurek. Topor wrzery nie chca zejsc a nie chce zabardzo porysowac grubym papierem. Co zrobic

Opublikowano

JA dzisiaj zrobilem polerke rurek. Topor wrzery nie chca zejsc a nie chce zabardzo porysowac grubym papierem. Co zrobic

a głębokie te wżery[br]Dopisany: 14 Styczeń 2009, 23:21_________________________________________________no i zależy jaki gruby papier masz :mysli: :mysli:
Opublikowano

u mnie zostaly delikatne wzery, Poza tym zeby je zobaczyc trza sie konkretnie przyjrzec.;)

wentyl --> koncowki S4

img5060brn8.jpg

w640.png

Opublikowano

jak cos będę wiedział dam cynk :good: :good:[br]Dopisany: 14 Styczeń 2009, 23:30_________________________________________________nara do jutra :hi: :hi:

Opublikowano

No sa glebokie apier 120 ten wodny. Ale najgorsze jest to ze juz mi sie okopcila :(

Koncowka the best tez chce taka

Opublikowano
  • Autor

doszly lampki poliftowe do tylu :kox:

Opublikowano

ide rezac z nowakiem jego lampy;) :kox:

Opublikowano

doszedł zderzak tył s-line, jeszcze malowanko i końcówki i będzie git :kox::good:[br]Dopisany: 15 Styczeń 2009, 22:32_________________________________________________Topor jak tam już coś wiesz w tej sprawie :>[br]Dopisany: 15 Styczeń 2009, 22:33_________________________________________________

No sa glebokie apier 120 ten wodny. Ale najgorsze jest to ze juz mi sie okopcila :(

Koncowka the best tez chce taka

a już je wypolerowałeś :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.