Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spocik Lubuski :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

kupilem grill rs4 [br]Dopisany: 28 Styczeń 2009, 19:12_________________________________________________ :gwizdanie:

i sprzedalem felgi 19"

  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Wyświetleń 161,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

chwalipieta;p :gwizdanie: :polew:

Opublikowano
  • Autor

chwalipieta z grillem rs4 nareszcie :kox: a cooo :P

Opublikowano

a ja mam FUNK'a" :D a co... nie bede gorszy:D :kox:

Opublikowano
  • Autor

do czego go podlaczysz ?

Opublikowano

kupilem grill rs4 [br]Dopisany: 28 Styczeń 2009, 19:12_________________________________________________ :gwizdanie:

i sprzedalem felgi 19"

moje gratulacvje no widze że nadchodzą zmiany :mysli: :mysli: :mysli::notworthy:
Opublikowano
  • Autor

wentyl u mnie zmiany trawaja caly czas od poltora roku ( odkad mam a4 )

Opublikowano

pany oglądałem dzisiaj fele 19 ET40 9,5 cala i się zastanawiam czy nie za szerokie i nie będę musiał założyc dystansy do nich bo trochu szerokie ,ale ładne i nie wiem jakie obuwie do nich holera doradżcie czy one w ogóle podejdą :hi:

Opublikowano

najpierw pokaz wzor :good:

Opublikowano

fajne;)

zadzwon do kolesia i zapytaj na jakim aucie jezdizly i czy mial dystanse do nich;)

Opublikowano

one jeżdziły na a8 bez dystansów .tam weszły tylko nie wiem czy u mnie by weszły

Opublikowano

panowie czy jutro tez sie zbieracie w zielonej ?? :)

moze bym wpadl pokazac swoje wozidlo bo wkoncu sie z nim ogarnalem :cool1:

mozliwe ze bede tylko chwilke ale chociaz poznam jakis forumowiczow :)

powiedzcie wogole - duzo jest autek na tych spootach ??

pozdro

Opublikowano

no co tydzien sie spotykamy.... o 18:00

zawsze jest ponad 10 aut, osttanio bylo 14.

Opublikowano

spoko - w takim razie jak sie pogodze z 2 polowa to wpadniemy oboje a jak nie to tym bardziej przyjde wtedy sam i na dluzej :D

zobaczymy co specjalisci powiedza na moje autko :P

aha i mam nadzieje ze swiezak nie musi przejsc jakiegos chrztu bo co by nie bylo, to troche za zimno na kapiel :P w razie "W" to czerwone b5 w sedanie to moje :decayed:

Opublikowano

przybywaj a ocenimy Twoj furolot;)

Opublikowano

Topor jak tam furka? Zrobione ?

Opublikowano
  • Autor

1bd5e5e21cfcdffdm.jpg <-- taka mala ciekawostka

s3 ( http://www.polskajazda.pl/Samochody/Audi/S3/52364 ) juz na 19"

w poniedzialek pierwsza sesja do pierwszej z 4 gazet tuningowych

i prawdopodobnie bedzie to zdjecie okladkowe z marcowego wydania

a w tle zgadnijcie kogo auto bedzie prawodopodobnie :gwizdanie:

;)

Opublikowano

no no no gratulacje , a te tło to chyba a4 b5 awant -czarny :mysli: :mysli: :mysli: :mysli:

Opublikowano

Witam chłopcy :hi:

mnie jutro prawdopodobnie zabraknie na spocie.

a to z powodu odbywających się mistrzostw świata w szczypiorniaku, z tej prostej przyczyny że grałem w to 12 lat mecz polaków o 3m-ce muszę wciągnąć, nie wiem czy oglądne tez finał, bo mistrzów swiata znam już dzis :)

Malin? za pomocą Vaga da rade sprawdzić czy moj pilot w kluczyku nie działa z powodu rozkodowania czy z innego powodu?

postaram sie podjechać na spot...

wszyscy będą? :cygaro:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.