Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spocik Lubuski :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kamilo5

Raczej kluczyka ci nie sprawdzę bo jeszcze nie wymyślili połączenia radiowego z Vagiem :)

Ale wpadnę z laptokiem jakby co :)

  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Wyświetleń 162,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

skąd tutaj na forum taka cisza?

wszyscy zapadli w sen zimowy?

...a może szykujecie "fumy" na dzisiejszy spot?

Opublikowano

1bd5e5e21cfcdffdm.jpg <-- taka mala ciekawostka

s3 ( http://www.polskajazda.pl/Samochody/Audi/S3/52364 ) juz na 19"

w poniedzialek pierwsza sesja do pierwszej z 4 gazet tuningowych

i prawdopodobnie bedzie to zdjecie okladkowe z marcowego wydania

a w tle zgadnijcie kogo auto bedzie prawodopodobnie :gwizdanie:

;)

tylko te 19" załóż , żebyś sie nie zapomniał :wink4: pozdro chłopaki

Opublikowano

mnie dzisiaj nie ma :thumbdown:

Opublikowano

mnie tez zabraknie dzisiaj na spocie.

Malin za tydzień zabierzesz ze sobą Vaga?

Opublikowano
  • Autor

ja bede ;)

i s3 tez bedzie

Opublikowano

kuuuuuuuuuurwa ,a mnie niestety nie będzie ,choróbsko mnie dopadło i musze niestety zrobić sobie spota ,ale w łóżku.A tak chciałem dzisiaj przyjechać :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

uuu to dzis chyba bedzie lipa

Opublikowano

Sorki pany ale nie mogłem dojechać bo ciężko pracować. Jak tam frekwencja? Następnym razem bankowo zajade.:a4fan:

Topor jak postępy ze znaczkami? :kox: :>

Opublikowano

uuu to dzis chyba bedzie lipa

cholera ciekaw jestem jaka dziś frekwencja pany :mysli: :mysli:
Opublikowano
  • Autor

cztery sztuki a4 ( malin, topor, bambus, Nowak_Zg ) + s3 :)

Opublikowano

Sorki pany ale nie mogłem dojechać bo ciężko pracować. Jak tam frekwencja? Następnym razem bankowo zajade.:a4fan:

Topor jak postępy ze znaczkami? :kox: :>

no właśnie temat znaczków ma się rozumieć aktualny bo ja biore na 1000%
Opublikowano
  • Autor

wszystkie auta zVagowane

wszystkie zdrowe jak ryby

Opublikowano

cztery sztuki a4 ( malin, topor, bambus, Nowak_Zg ) + s3 :)

jasna pupa cienizna coś ale ja będę za tydzień na bank[br]Dopisany: 01 Luty 2009, 20:00_________________________________________________nowak ty jako znawca alu 19 powiedz czy podejdą do mnie 19 9,5 cala szer. et40 te fele i co sądzisz o nich http://moto.allegro.pl/item540973979_super_felgi_19cali_rozstaw_srub_5x112.html
Opublikowano
  • Autor

9.5 cala nie wiem czy wejdzie ... moze sie da upchnac na dystansie ... ale kwestia tego czy nie bedzie trzec

druga sprawa ze mi sie akurat one nie podobaja... troche stary wzor ;)

Opublikowano
  • Autor

http://www.a4-klub.pl/smf/felgi_i_opony/odp_all_b6_felgi_10_x_18_czy_ktos_na_takich_jezdzi-t64159.0.html;new#new[br]Dopisany: 01 Luty 2009, 20:11_________________________________________________http://moto.allegro.pl/item543417919_abt_abt_19_komplet_z_oponami_5x100_5x112.html

http://moto.allegro.pl/item542813988_oryginalne_felgi_audi_rs.html <-- znam te felgi z widzenia na zywo

robia wrazenie ( szkoda ze papcie takie szerokie )

http://moto.allegro.pl/item539062665_kahn_9_5x20_mercedes_vw_audi_nowe_opony.html <-- cud miod malina ... cena wysoka i 20" ( do b5 nie wchodzi :(( )[br]Dopisany: 01 Luty 2009, 20:14_________________________________________________http://moto.allegro.pl/item544933156_abt_felgi_oryginalne_aluminiowe_alufelgi_19_audi.html

http://moto.allegro.pl/item540502542_audi_a4_s4_a6_s6_rs6_a8_s8_alu_felgi_19_super_cena.html[br]Dopisany: 01 Luty 2009, 20:17_________________________________________________RH kozackie ale to tylko 18" :(

Opublikowano

no cholera fele ok ale 18 a jaki wzór byś doradził na 19 ale prosze nie za 6tys. :mysli: :mysli:

Opublikowano
  • Autor

wentyl jeden z tych ktore ci pokazalem wyzej ... w wiekszosci sa w okej cenach

Opublikowano

http://www.a4-klub.pl/smf/felgi_i_opony/odp_all_b6_felgi_10_x_18_czy_ktos_na_takich_jezdzi-t64159.0.html;new#new[br]Dopisany: 01 Luty 2009, 20:11_________________________________________________http://moto.allegro.pl/item543417919_abt_abt_19_komplet_z_oponami_5x100_5x112.html

http://moto.allegro.pl/item542813988_oryginalne_felgi_audi_rs.html <-- znam te felgi z widzenia na zywo

robia wrazenie ( szkoda ze papcie takie szerokie )

http://moto.allegro.pl/item539062665_kahn_9_5x20_mercedes_vw_audi_nowe_opony.html <-- cud miod malina ... cena wysoka i 20" ( do b5 nie wchodzi :(( )[br]Dopisany: 01 Luty 2009, 20:14_________________________________________________http://moto.allegro.pl/item544933156_abt_felgi_oryginalne_aluminiowe_alufelgi_19_audi.html

http://moto.allegro.pl/item540502542_audi_a4_s4_a6_s6_rs6_a8_s8_alu_felgi_19_super_cena.html[br]Dopisany: 01 Luty 2009, 20:17_________________________________________________RH kozackie ale to tylko 18" :(

te 1 i 5 mi sie podobaja te ABT są ekstra

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.