Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spocik Lubuski :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nowak_zg powiedz - czy jest cos czego Ty nie wiesz :):good:

mniej wiecej wiem, gdzie mam jechac to obejrzec - komplecik do jutr zarezerwowany dla mnie :naughty:

jak mozesz to zdefiniuj jeszcze - w miare dobry stan :) tego wytarcia nie bierzemy pod uwage :) rozmawialem tylko ze sprzedajacym a wiadomoz e kazdy chce sprzedawac i zarabiac :P

jesli polecasz i skoro za 1100 jest do oddania to jutro lece po nowe graty :D

przy okazji:

Nowak_zg jak tam poszukiwania kratek dla mnie, halogeny sie marnuja :P

wentyl ze tak zapytam - pracujesz w nadlesnictwie w babimoscie ??

pozdro panowie - jak cos sie w autku zmieni to napewno dam znac i sie pochwale :D

nie stary nie robie w nadleśnictwie a co wyglądam na drwala :polew: :polew: :polew:
  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Wyświetleń 162,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wydawalo mi sie ze cie tam widzialem wczoraj :P nie zebys wygladal :P

Opublikowano

wydawalo mi sie ze cie tam widzialem wczoraj :P nie zebys wygladal :P

oki ja robie w sweedwodzie :cool1:
Opublikowano

sorry chlopaki, ja dzisiaj nie dojade...:(

Opublikowano

kurna, zapomnialem o zderzaku...

no trudno. Moze sam po niego wbije do CIebie Mistrzu

Opublikowano
  • Autor

topor czemu cie nie bedzie ?

Opublikowano

przeziebilem sie znowu, :wallbash: :wallbash: :wallbash: a musze sie kurowac bo we wtorek chce wybyc do NIemcow.

Opublikowano

skorki przygarniete, jak narazie pod dach garazu ale w przyszly weekend powinny byc juz po regeneracji w autku :kox:

mam pytanko - ktos ma wiedze na temat tego czy rozkladana kanape da sie zalozyc na miejsce nierozkladanej .... bo jak nie to lipa :/

nie musi sie otwierac - byleby sie trzymala na swoim miejscu :)

Opublikowano

nie pojechalem na zlot, to zlot przyjechal do mnie;) -dzieki chlopaki!!:)

Opublikowano

Nowak zaślepka pasuje dzieki wielkie :good: :good: :hi:

Opublikowano
  • Autor

no problem

wlasnie mialem pisac i pytacz czy pasuje :)

Opublikowano

Czy będzie do mnie pasował tylni zderzak od RS4,

w RSie są szersze nadkola i się tak zastanawiam czy przypasi :mysli:

Opublikowano
  • Autor

nie

Opublikowano

nie

:polew: :polew: :polew: chyba krócej i konkretniej się już nie da odpowiedzieć

Opublikowano
  • Autor

:naughty:

po prostu ten zderzak jest szerszy przy laczeniu z blotnikami ( przy kole )

tak samo jak w rs4 b5

trzeba by bylo ciac go i naginac i rezac

Opublikowano

tak właśnie myślałem, dobrze że chociaż meble będą pasować[br]Dopisany: 24 Luty 2009, 17:59_________________________________________________to chyba cisza przed burzą[br]Dopisany: 25 Luty 2009, 20:20_________________________________________________http://cgi.ebay.pl/Recaro-RS4-Sportsitz_W0QQitemZ320343126935QQcmdZViewItemQQptZAutoteile_Zubeh%C3%B6r?hash=item320343126935&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=72%3A1229

ich powaliło - :polew: ponad 3200 za jedno :gwizdanie: chyba jest w nim schowana kasa - tak jak to było we Fiacie 125p TAXI w "Zmiennikach"

Opublikowano

a u nas znowu cisza :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

no ja panowie nie wiem co jest z wami...

Opublikowano
  • Autor
:piroman:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.