Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spocik Lubuski :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no musi mieć cana w b6 :decayed:

  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Wyświetleń 162 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

hej hej dzis podlaczylem radyjko i zadzialalo bez VAGA nawet.. zmienilem rozrzad i plyny oraz filtry i przy okazji wyskoczyl napinacz paska wielorowkowego... dodatkowy 1000zl w ASO.. w kazdym razie dzieki za porady. Pozostal mi jeden problem... mianowicie nie grzeje tylna szyba... przycisk sie swieci jak go wlacze... lusterka grzeja a szyba nie... VAG pokazuje, ze jest zwarcie do masy... prad nie dochodzi do stykow przy szybie... kable wygladaja normalnie. bezpieczniki cale.. i nei bardzo wiem gdzie moze byc owo zwarcie.. poprzedni wlasciciel mowil cos, ze ono jest w przycisku ale nei bardzo wiem jak rozebrac panel klimatronika.. ktos ma jakas rade.. bo juz nie wiem gdzie szukac.. pozdrawiam

dobra pytanie: kto ma b6 i klimatronik dwustrefowy?? w dziale lektryka poradzili mi zebym wsadzil inny klimatronik bo pewnie mam z b7 i stad problem z szyba.. zreszta juz szeroko opisywany... podlaczenie to max 5 minut...

Opublikowano

Nowak_zg może byśmy razem kiedyś skoczyli do carmani? chcę żeby mi zamontowali rnsa ładnie w konsolę w B5....

Chcę się dowiedzieć koszty i czy w ogóle dadzą rady :)

Opublikowano
  • Autor

Nowak_zg może byśmy razem kiedyś skoczyli do carmani? chcę żeby mi zamontowali rnsa ładnie w konsolę w B5....

Chcę się dowiedzieć koszty i czy w ogóle dadzą rady :)

wysle ci moj numer na pw ... w tyg mozemy sie zgadac

nie ma problemu :)

ja do konca roku odstawiam tam tt zeby podlubali przy niej grubo :kox:

Opublikowano

no dlatego liczę że dostanę 5zł rabatu na tą instalację :kox:

Opublikowano

Wittam jestem z Wlkp okolice Nowego Tomyśla chciałem sie przywitać ...

Opublikowano

No witaj witaj! ;)

Opublikowano

pierwsze slysze ze w słonym robia turbawki;)... ilośc komentarzy mowi sama za siebie;)

Opublikowano

też pierwszy raz o tym slysze :P

Opublikowano

Radio gra na rds :>

klimatronik nowy szybe grzeje :>

teraz mysle o hidach.. tylko nie wiem czy inwestowac w oryginal valeo kolo 1000zl czy kupic za 300 zestaw hid i zamontowac?? ktos ma jakies doswiadczenia z tymi zestawami??

Opublikowano

Zależy na jakie hidy trafisz ja kiedyś kupiłem do wcześniejszego auta to odrazu mi padła jedna przetwornica;/

Mimo wsyztsko do swojej b5 bede ładował znowu hidy bo szkoda mi siana na oryginał :)

btw. mnie dzisiaj nie bedzie, praca od rana do wieczora;/

Opublikowano
  • Autor

Radio gra na rds :>

klimatronik nowy szybe grzeje :>

teraz mysle o hidach.. tylko nie wiem czy inwestowac w oryginal valeo kolo 1000zl czy kupic za 300 zestaw hid i zamontowac?? ktos ma jakies doswiadczenia z tymi zestawami??

kup bixenon ( lapma rozni sie wygladem od innych lamp w b6 ... jest cala czarna )

a jesli chcesz tanio to kupuj hidy 4300 lub 6000k

Opublikowano

HIDY, takie trochę droższe i będzie :good:

Ktoś chce na weekend lub piątek przelecieć się do neimiec po auta? 700km w jedną stronę, mam ducato (nowe, więc będzie dość wygodnie) lawetę zaklepaną, warunek przywieść dobre auto :decayed::naughty: oczywiście żeby ktoś się znał na rzeczy, co 2-3 pary oczy to nie jedna

Opublikowano

aju sobie czegoś będziesz szukał czy na spęd? :)

Opublikowano

hej... kluczyk ma wymieniona gumke... pan w ASO sie klocil, ze nie ma samych gumek:D no ale w koncu zamowil po numerze... teraz sprawa ksenonow... tych hidow...

dwa pytania... org to chyba 4300k?? wyzej Nowak_ZG radzi 4300 lub 6000k duze roznice w swietle??? druga sprawa- jak komputer sie zachowuje bo inny pobor mocy i czy nie wywala na lcd spalonej zarowki??bo chcialbym jak najbardziej miec zblizone do oryginalu .Pozdro dla wszystkich wladcow pierscieni:)

Opublikowano

6k jest bardziej lansiik :naughty:

Komp może wykazać błąd żarówki, wstawia się opornik i po sprawie :)

Opublikowano

Wedlug mnie swiecą gorzej bo na bardziej niebiesko.

I wszystkie burki ze sparszywiałych 20-letnich beemek chcą się z Tobą ścigać. Jest to tyleż męczące, co niebezpieczne (i ten niebieski kolor i te burki).

Dlatego u siebie chyba zrobie 4300k.

moze cos takiego? ktos mial stycznosc z ta firma?

http://www.allegro.pl/item777899519_audi_a2_a3_a4_a6_a82001_dedykowane_xenony_hid.html

a moze ktos zakladal jakies inne i poleca??

jeszcze taki znalazlem:

http://www.xenonowe.pl/index.php?MENU=zestawy-xenon&id=27

no i caly czas boje sie komunikatu o spalonej zarowce.. bo jak takei super extra zestawy to powinni to chyba jakos wyeliminowac nie??

Opublikowano

Ja miałem 6000K w ibizie i żadna nieznana mi osoba nie chciała sie ze mna ściagac :( Chyba że to ja prowokowałem xD

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.