Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Jakie mają być pokrywy prowadnic dla foteli sterowanych elektrycznie?


HiRide

Rekomendowane odpowiedzi

W fotelach ktore kupilem nie ma oslon prowadnic/szyn i niestety nie wiem jakie maja byc :kwasny:

Sprawdzalem w Etce jak to moze wygladac.Oslony sa cztery-po jednej na kazdy koniec szyny.Problem w tym ze kazda oslona ma....12-13 roznych numerow katalogowych :wallbash: wiec nie ma szans zebym na slepo dobral odpowiednią.

Jesli ktos z was ma fotele w pelnej elektryce w b6 to bardzo prosze o zrobienie fotek szyn a dokladnie nakladek najlepiej podajac jeszcze jej numer :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego sorka ze dopiero teraz. Ja mam full elektryke taborety. Palne foto jak naladuje baterie. nry beda sie roznic chociazby ze wzgledu na kolory :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego sorka ze dopiero teraz. Ja mam full elektryke taborety. Palne foto jak naladuje baterie. nry beda sie roznic chociazby ze wzgledu na kolory :)

dzieki wielkie Nosb :hi:

kolor to nie problem wazny jest dla mnie numer poszczegolnych plastikow i ich wyglad a koloro sobie rozszyfruje :)

Mam nadzieje ze roznice w rocznikach i rodzaj fotela nie ma tu znaczenia -mam tak jak ty full elektryke z ta roznica ze mam wysuwane podudzie.

Czekam na fotki i numery :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W fotelach ktore kupilem nie ma oslon prowadnic/szyn i niestety nie wiem jakie maja byc :kwasny:

Sprawdzalem w Etce jak to moze wygladac.Oslony sa cztery-po jednej na kazdy koniec szyny.Problem w tym ze kazda oslona ma....12-13 roznych numerow katalogowych :wallbash: wiec nie ma szans zebym na slepo dobral odpowiednią.

Też miałem z tym problem.

Spróbuj tak:

jak znajdziesz Etce te plastiki, to kliknij dwa razy na ten którego numer Cię interesuje otworzy się nowe okno z informacją o części. Znajdź w tym oknie pole z napisem informacje dodatkowe powinna być tam ikonka kliknij na nią, otworzy się kolejne okno z kolejnymi informacjami. Tam powinno być napisane do jakiego typu foteli jest dany plastik. U mnie jest to po angielsku no, ale to chyba nie problem. :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W fotelach ktore kupilem nie ma oslon prowadnic/szyn i niestety nie wiem jakie maja byc :kwasny:

Sprawdzalem w Etce jak to moze wygladac.Oslony sa cztery-po jednej na kazdy koniec szyny.Problem w tym ze kazda oslona ma....12-13 roznych numerow katalogowych :wallbash: wiec nie ma szans zebym na slepo dobral odpowiednią.

Też miałem z tym problem.

Spróbuj tak:

jak znajdziesz Etce te plastiki, to kliknij dwa razy na ten którego numer Cię interesuje otworzy się nowe okno z informacją o części. Znajdź w tym oknie pole z napisem informacje dodatkowe powinna być tam ikonka kliknij na nią, otworzy się kolejne okno z kolejnymi informacjami. Tam powinno być napisane do jakiego typu foteli jest dany plastik. U mnie jest to po angielsku no, ale to chyba nie problem. :>

sprawdzilem to co pisales i rzeczywiscie sa tam podnae informacje do ktorych foteli jest dana rzecz :)

niestety i tak np numery sie dubluja w etce i sa do nich jakies notki musze porownac numery ktore ustalilem z kims kto ma takie fotele z oslonami.W kazdym razie bardzo mi pomogles ta podpowiedzia :good: :good:

numery czesci :

8E0881347C 24s fotel lewy przod

8E0881478C 24s fotel prawy przod

8E0881348C 24s fotel lewy przod oslony na przod szyn

8E0881477c 24s fotel prawy przod

8E0881349A 24s fotel lewy tył

8E0881480A 24s fotel prawy tyl

8E0881350A 24s fotel lewy tyl oslony na tyl szyn

8E0881479A 24s fotel prawy tyl

8E0881090 klip mocujacy x8 -2 zestawy

cena za 8 plastikow to okolo 200 zl :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A te notki to czasem nie lata w których był produkowany dany numer części :mysli: może dlatego numery się dublują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos takiego

dqhne4

Innym razem jest podany numer czesci,pod nim spisy kolorow i znowu ten sam numer plus spisy koloro ale dochodzi jeden nowy.Nie wiem dlaczego tak jest skoro numer jest ten sam dalej.Moze zmienia sie faktura materialu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że zmienia się się faktura materiału, albo odcień koloru, a sama nazwa pozostała taka sama.

Może wprowadzając nowe kolory plastików, przy okazji zmieniali fakturę lub odcienie tych które już były.

Można tak sądzić po latach w jakich dany plastik był produkowany,nigdy te daty nie nachodzą na siebie patrząc na ten sam numer części.

Myślę, że te plastiki można rozróżnić i złożyć w komplet danego koloru, patrząc na datę w kolumnie "numer części" i na kolumnę "oznaczenie". :mysli: W kolumnie "oznaczenie" występują jakieś kody literowe, lub ich nie ma w ogóle :mysli:.

Kodów literowych nie mają plastiki produkowane między 05/03 a 12/04, te produkowane wcześniej mają kody.

Do Twojego spisu bym jeszcze dodał 4x klip 8E0 881 280 i dwie listwy środkowe prawa i lewa 8E0 881 098C i 8E0 881 097C[br]Dopisany: 15 Styczeń 2011, 22:14_________________________________________________No i mi za komplet na dwa fotele wychodzi ponad 300zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że zmienia się się faktura materiału, albo odcień koloru, a sama nazwa pozostała taka sama.

Może wprowadzając nowe kolory plastików, przy okazji zmieniali fakturę lub odcienie tych które już były.

Można tak sądzić po latach w jakich dany plastik był produkowany,nigdy te daty nie nachodzą na siebie patrząc na ten sam numer części.

Myślę, że te plastiki można rozróżnić i złożyć w komplet danego koloru, patrząc na datę w kolumnie "numer części" i na kolumnę "oznaczenie". :mysli: W kolumnie "oznaczenie" występują jakieś kody literowe, lub ich nie ma w ogóle :mysli:.

Kodów literowych nie mają plastiki produkowane między 05/03 a 12/04, te produkowane wcześniej mają kody.

Do Twojego spisu bym jeszcze dodał 4x klip 8E0 881 280 i dwie listwy środkowe prawa i lewa 8E0 881 098C i 8E0 881 097C[br]Dopisany: 15 Styczeń 2011, 22:14_________________________________________________No i mi za komplet na dwa fotele wychodzi ponad 300zł.

klip i listwy o ktorych piszesz,juz mam-byly przy fotelach.

Poszukam moze u kogos kto sprowadza nowe czesci zza granicy bo te ceny w ASO za kilka malych plastikow to rozboj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja muszę szukać całego kompletu :( , ale nie w Aso :)

mozemy gdzies razem zamowic te same czesci -moze bedzie taniej :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, może by się udało tylko gdzie, bo ja nie mam zielonego pojęcia :mysli:

Na razie zaadoptowałem od manualnych to co się dało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, może by się udało tylko gdzie, bo ja nie mam zielonego pojęcia :mysli:

Na razie zaadoptowałem od manualnych to co się dało.

a co takiego zaadoptowales ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwie tylne osłony, środkowe wewnętrzne i przód zewnętrzne.

Jako tako wygląda :) jako tako pasuje :)

Zrobiłem tak, żeby mi nie świeciły gołe prowadnice i mi nie drażniły oka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwie tylne osłony, środkowe wewnętrzne i przód zewnętrzne.

Jako tako wygląda :) jako tako pasuje :)

Zrobiłem tak, żeby mi nie świeciły gołe prowadnice i mi nie drażniły oka.

nie wiem jak to zrobiles ale pewnie miales inne fotele albo teraz masz inne niz ja - u mnie nie pasuje ani jeden element ze starych stolkow a mialem najzwyklejsze nalesniki.No moze nie takie zwykle bo maja elektryczne ledzwie i grzanie :kox::tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwykle naleśniki to ja miałem, bo nic nie miały :)

A mam Alkantarę, z B6 przód 2x elektryka + pamięć :) :) , i jakoś te plastiki pozakładałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwykle naleśniki to ja miałem, bo nic nie miały :)

A mam Alkantarę, z B6 przód 2x elektryka + pamięć :) :) , i jakoś te plastiki pozakładałem.

nie wiem jakim cudem ale u mnie szyny foteli elektrycznych maja inny przekroj i plastiki z nalesnikow nie pasuja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No idealnie nie pasują, tak jak wcześniej napisałem jako tako, ale da się te plastiki wsunąć, na prowadnicę.

Oprócz wewnętrznych z przodu. Przynajmniej mi się to z moimi udało. Wszystko robiłem jak fotel już był na swoim miejscu, i kombinawałem. :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No idealnie nie pasują, tak jak wcześniej napisałem jako tako, ale da się te plastiki wsunąć, na prowadnicę.

Oprócz wewnętrznych z przodu. Przynajmniej mi się to z moimi udało. Wszystko robiłem jak fotel już był na swoim miejscu, i kombinawałem. :>

wieczorem popatrze na necie za kims kto sprowadza taniej czesci ..moze getem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...