Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Jakie mają być pokrywy prowadnic dla foteli sterowanych elektrycznie?


HiRide

Rekomendowane odpowiedzi

ja też niedługo będę moncił fotele na fulu i nie wiem czy te osłony z moich starych będą pasowały..jak coś to się piszę na komplet :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osłonki od zwykłych naleśników, wciśnięte na prowadnice elektrycznych foteli.

Tak to wygląda.

Przód dało radę tylko z zewnętrznymi:

20110210013.jpg

a to tył:

20110210014.jpg

20110210015.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze sprobuje zalozyc do tylu te plastiki :) gdyby kupowac nowe to takie jak kolor tapicerki czy czarne ? W etce jest pelna gama kolorow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że najlepiej jak osłonki będą pod kolor innych plastików.

W moim przypadku, doszedłem do wniosku, że osłonki których fotki wrzuciłem całkiem nieźle pasują i najwyżej dokupię po sztuce wewnętrznych pod elektryczne fotele i to będzie najbardziej ekonomiczne rozwiązanie :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje nalesniki sa koloru swing czyli ciemnoszary ale oslonki na szyny sa czarne.Tak wiec jesli cos przypasuje,to reszte bede musial kupic czarną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie może jakieś nowe info które osłony prowadnic są do elektrycznych fotli a które do manualnych.

W moim nowym B7 z recarosami na elektryce niemam żadnych osłon prowadnic - tylko końcówki szyn zakończone plastikowymi nakładkami - takie krótkie plastiki zamykające szyny.

Nie pamiętam dokładnie ale chyba w poprzedniej B7 ze środkiem jasnym szarym fotele sport elektryka miałem osłony, a teraz ich brak :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie może jakieś nowe info które osłony prowadnic są do elektrycznych fotli a które do manualnych.

W moim nowym B7 z recarosami na elektryce niemam żadnych osłon prowadnic - tylko końcówki szyn zakończone plastikowymi nakładkami - takie krótkie plastiki zamykające szyny.

Nie pamiętam dokładnie ale chyba w poprzedniej B7 ze środkiem jasnym szarym fotele sport elektryka miałem osłony, a teraz ich brak :confused4:

wszystko ok nie bylo oslon o ktorych piszesz tylko plastiki na koncach szyn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...