Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B7] AUDI A4 2.0 TDI WNETRZE RS4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Na 235/30/20 :shocked: No to bedzie mega masakra.70,5 mm gumy nad felgą...ja mam 79,5mm i jest ciężko a 9mm mniej...dla mnie diagnoza jedna...nie do jazdy po polskich drogach. :no:

Opublikowano

Na 235/30/20 :shocked: No to bedzie mega masakra.70,5 mm gumy nad felgą...ja mam 79,5mm i jest ciężko a 9mm mniej...dla mnie diagnoza jedna...nie do jazdy po polskich drogach. :no:

:good: moze za 10 lat cos sie zmieni :decayed:
Opublikowano

Masz to pytanie i odpowiedz wyzej.

:embarrassed: nie widziałem bo nie czytałem wątku tylko na allegro trafiłem na nią

Opublikowano

czy Ty w osce zamontowales listwe z napisem "quattro" ??? :facepalm:

Opublikowano

seryjnie auto nie było chyba za bardzo wypasione bo dźwignia ręcznego plastikowa, lusterko zwykłe, fis czerwony, dekory były też inne ale fotele robią robote

Łohoho ale masz dziurę w dywaniku kierowcy :shocked:

Opublikowano
  • Autor

czy Ty w osce zamontowales listwe z napisem "quattro" ??? :facepalm:

Nie nie, ten dekor juz taki byl.

Opublikowano

zajeb... srodek :kox: :kox: :kox:

jeszcze zderzak DTM by sie przydal :cool1:

Nowy ori kompletny jeszcze z dokladka carbo za grosze :gwizdanie: - http://cgi.ebay.co.uk/Audi-A4-8E-DTM-Front-Bumper-Fitting-Kit-Carbon-Fibre-/250739863590?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item3a6142b026

Mam nadzieje, ze ktos z klubowiczow zainwestuje :gwizdanie:

Jak to bajk zobaczy to pewnie zainwestuje :gwizdanie: tylko to nie jest cały kompletny zderzak a sam zestaw montażowy bez emu :wink4:

Opublikowano

zajeb.. cena prawda :decayed:

i ile elementow :cool1:

za sama dokladke carbo tyle nie zaplacisz :gwizdanie:

Opublikowano

nie chcialbym miec takiej dokladki carbonowej w zderzaku...

za kazdym razem jabkym wsiadal do auta odmawialbym 100 zdrowasiek zeby sie nie uszkodzila, albo nie porysowala... albo zeby ktos mi jej nie uszkodzil :disgust:

Opublikowano

zajeb... srodek :kox: :kox: :kox:

jeszcze zderzak DTM by sie przydal :cool1:

Nowy ori kompletny jeszcze z dokladka carbo za grosze :gwizdanie: - http://cgi.ebay.co.uk/Audi-A4-8E-DTM-Front-Bumper-Fitting-Kit-Carbon-Fibre-/250739863590?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item3a6142b026

Mam nadzieje, ze ktos z klubowiczow zainwestuje :gwizdanie:

Jak to bajk zobaczy to pewnie zainwestuje :gwizdanie: tylko to nie jest cały kompletny zderzak a sam zestaw montażowy bez emu :wink4:

Ta dokładka raczej do zderzaka s-line'owego nie podejdzie.. :decayed: Jeśli by podchodziła to pewnie już by na samochodzie była :tongue4:

Opublikowano

nie chcialbym miec takiej dokladki carbonowej w zderzaku...

za kazdym razem jabkym wsiadal do auta odmawialbym 100 zdrowasiek zeby sie nie uszkodzila, albo nie porysowala... albo zeby ktos mi jej nie uszkodzil :disgust:

to nie trzeba zakladac tylko sprzedac i kto wie moze zderzak wyjdzie gratis :gwizdanie:

Opublikowano

nie chcialbym miec takiej dokladki carbonowej w zderzaku...

za kazdym razem jabkym wsiadal do auta odmawialbym 100 zdrowasiek zeby sie nie uszkodzila, albo nie porysowala... albo zeby ktos mi jej nie uszkodzil :disgust:

to nie trzeba zakladac tylko sprzedac i kto wie moze zderzak wyjdzie gratis :gwizdanie:

takie towary rzadko schodza... :wink4:

mam licznik z S4 B7 - rarytasik - i nie ma chetnych :kwasny:

Opublikowano

zajeb... srodek :kox: :kox: :kox:

jeszcze zderzak DTM by sie przydal :cool1:

Nowy ori kompletny jeszcze z dokladka carbo za grosze :gwizdanie: - http://cgi.ebay.co.uk/Audi-A4-8E-DTM-Front-Bumper-Fitting-Kit-Carbon-Fibre-/250739863590?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item3a6142b026

Mam nadzieje, ze ktos z klubowiczow zainwestuje :gwizdanie:

Jak to bajk zobaczy to pewnie zainwestuje :gwizdanie: tylko to nie jest cały kompletny zderzak a sam zestaw montażowy bez emu :wink4:

Ta dokładka raczej do zderzaka s-line'owego nie podejdzie.. :decayed: Jeśli by podchodziła to pewnie już by na samochodzie była :tongue4:

Wydawało mi się, że masz w planach zderzak od DTM'a :mysli:

Sorki za OT, już nie będę :wink4:

Opublikowano

zajeb... srodek :kox: :kox: :kox:

jeszcze zderzak DTM by sie przydal :cool1:

Nowy ori kompletny jeszcze z dokladka carbo za grosze :gwizdanie: - http://cgi.ebay.co.uk/Audi-A4-8E-DTM-Front-Bumper-Fitting-Kit-Carbon-Fibre-/250739863590?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item3a6142b026

Mam nadzieje, ze ktos z klubowiczow zainwestuje :gwizdanie:

Jak to bajk zobaczy to pewnie zainwestuje :gwizdanie: tylko to nie jest cały kompletny zderzak a sam zestaw montażowy bez emu :wink4:

Ta dokładka raczej do zderzaka s-line'owego nie podejdzie.. :decayed: Jeśli by podchodziła to pewnie już by na samochodzie była :tongue4:

Wydawało mi się, że masz w planach zderzak od DTM'a :mysli:

Sorki za OT, już nie będę :wink4:

Tak, ale na tył :kox:

Btw, twoje geje wczoraj zostały wysłane..

ok koniec OT :evil:

Opublikowano

kurfaaa sorry chlopaki to jest cena za kompletne mocowania + dokladka carbo

bez zderzaka DTM :gwizdanie: :polew:

sorry za OT

Opublikowano

Ta dokładka raczej do zderzaka s-line'owego nie podejdzie.. :decayed: Jeśli by podchodziła to pewnie już by na samochodzie była :tongue4:

Sprawdź będzie wiadomo :decayed: :gwizdanie:

Sorry za OT, już nie będę :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Ładny, ładny, środeczek wymiata, co tu dużo mówić, poszło dużo kasy i czasu.

Zmien pare detali jak chłopaki pisali i bedzie cudo.

Silniczek po sofcie jest ok :evil:

Powodzenia i bezawaryjności

ps. Daj troche więcej zdjęć w temacie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.