Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] wymiana paska rozrządu


dziuniek

Rekomendowane odpowiedzi

rafaello ma racje.

Lepiej co 60 bo byly przypadki pekania paska.

Co 90 to mozna jak sie wymieni wszystkie kola ale kto to robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rafaello ma racje.

Lepiej co 60 bo byly przypadki pekania paska.

Co 90 to mozna jak sie wymieni wszystkie kola ale kto to robi.

Tak wiem. Zawsze też byłem za tym żeby wymieniać co 60 tyś, ale też nie można przesadzać.

Górna granica to jest 80-90 tyś jeżeli, powtórzę raz jeszcze: użyte części były dobrej jakości :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam 1,9 TDI i w zeszłym roku mialam wymieniony pasek oczywiscie dobrej firmy,po przejechaniu 20 tys.pasek poprostu tak sie starł ze zostało go moze 5 mm i sie zerwał,nikt by nie przypuszczał ze to sie moze wydarzyć,nagle samochód skoczył jak zabka i poczułam jakby sie cos zerwało no i stało sie ,trzeba go było scholować do warsztatu,teraz czekam na opinie mechanika co sie tam wydarzyło i jaki moze byc koszt naprawy,poprzedni mechanik poprostu wypioł sie i powiedział ze on tyle pasków wymienił ze w wymianie nie mogło być błedu :foch:,pozdrawiam wszystkich klubowiczów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego z tym zerwanym paskiem, to nie jest wina mechanika, poprostu masz luz na pompie wtryskowej, normalna sprawa w TDI, koszt regeneracji pompy to jakies 350zł, no ale teraz to masz troszke wiekszy kłopot. Mam tylko nadzieje że ci tylko zawory pogieło... przykro mi. ;( ja miałem to samo ale w pore zauważyłem, teraz zagladam od czasu do czasu do rozrządu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...