Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Akcje,giełda


muszka76

Rekomendowane odpowiedzi

czy ktos z Was gra na gieldzie?

chodzi mi oto gdzie kupic askcje,na co zwracac uwage przy wyborze domu maklerskiego,czym sie kierowac przy wyborze spółek jak rozumiec codzienne notowania na gieldzie,co mozna wyczytac z tej tabelki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi mi oto gdzie kupic askcje,na co zwracac uwage przy wyborze domu maklerskiego

na początek to popatrz gdzie utrzymanie rachunku nie jest zbyt drogie

mbank i alior chyba tu wiodą prym.. ja kilka dni temu założyłem w tym 2gim

zobaczymy z czym to się je :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ale napiszę szczerze. Jeśli pytasz o takie rzeczy to lepiej pomyśl o innej formie lokowania w rodzaju dobrej lokaty lub konta oszczędnościowego. Potem poczytaj trochę na temat inwestowania, tak żebyś miał o tym pojęcie i sam sobie odpowiedz jeszcze raz na pytanie czy giełda jest dla Ciebie. Inaczej masz spore szanse na pozbycie się części swoich pieniędzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego tez pytam czy w ogóle brac sie za to czy raczej odpuscic.Jak narazie czytam i sprawdzam notowania,ale dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego tez pytam czy w ogóle brac sie za to czy raczej odpuscic.Jak narazie czytam i sprawdzam notowania,ale dzieki.

dla zabawy tak, dla zarobku nie :cool1:[br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 18:18_________________________________________________wiadomo że jak się złapie praktyki to można i zarobić :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego tez pytam czy w ogóle brac sie za to czy raczej odpuscic.Jak narazie czytam i sprawdzam notowania,ale dzieki.

z pieniędzmi,jakimi operuje normalny zjadacz chleba-odpuść sobie,bo szkoda zachodu,te kilka procent,które możesz kupić ,jako inwestycję-nie da ci zysku,o którym marzysz,lub się naczytałeś,a na akcje firm,których nawet kilka procent jest w stanie Cię wzbogacić-raczej nie licz,bo tam są w kolejce inni-bez urazy-zamożniejsi :cool1:-jeśli chcesz coś zrobic i może zarobić-zainteresuj sie kursami walut i wzrostem gospodarki danych Krajów-wtedy można przewidzieć,kiedy dana waluta wzrośnie/spadnie i zamieniasz na taką,która wzrasta(mówimy teraz o najpopularniejszych walutach) na początek wez sobie 10 euro i obserwuj,przez miesiąc,co sie dzieje-to samo,co giełda,tylko prostrze :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym 10 euro to poleciales ,ale mniej wiecej łapie w czym problem i raczej sobie odpuszcze tym bardziej ,ze nie mam za duzo wolnego czasu na obserwacje. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Zeby umieć biegać najpierw trzeba nauczyć się chodzić" - kumasz? :gwizdanie:

Dokładnie, kumpel uczył się na giełdzie w ten sposób że grał na początku za 100zł czy 200zł a później jak się wkręcił to za tydzień potrafił z 3 tys wygrać, tylko że teraz kupuje aukcje za 50-70 tys zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to albo mial na poczatku takie szczescie albo jest geniuszem bo z tego co tu inni pisza to gra na gieldzie to czarna magia,chyba ze sami nie wiedza o czym pisza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to albo mial na poczatku takie szczescie albo jest geniuszem bo z tego co tu inni pisza to gra na gieldzie to czarna magia,chyba ze sami nie wiedza o czym pisza.

gram od 2 tygodni, początek na niewielkim minusie, później całkiem niezły +, a teraz zaryzykowałem i wpuściłem w akcje o sporym skoku.. na razie jestem pod kreską ale jak odbiją a powinny po weekendzie to idę pić :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to albo mial na poczatku takie szczescie albo jest geniuszem bo z tego co tu inni pisza to gra na gieldzie to czarna magia,chyba ze sami nie wiedza o czym pisza.

zawsze przed kolegami się chwali, a już szczególnie jak wtapiasz, czyż nie ?

więc sory, ale nie wierze w to co Pablo napisałał

jeśli chcesz być dobrym graczem, musisz ją cały czas monitorować, najwięcej zarobisz na krótkiej sprzedaży

sam gram na giełdzie i nie jest to łatwe

to co Ci mogę doradzić to nie słuchaj innych mędrców np. znajomych, którzy będą Ci doradzać, nie czytaj też forów internetowych, bo tam są ludzie, którzy zarabiają na błędach nowicjuszy, powiedzą Ci kupuj, będziesz kupował, pójdą w góre, dokupisz, akcję będą w peaku, oni sprzedadzą, Ty z nimi zostaniesz, kurs poleci w dół i jesteś sporo w plecy

zacznij czytać, przeczytaj sobie

"Jak zarobiłem 2 000 000 $ na giełdzie" Nicolas Darvas

+ lektury fachowe i sam stwierdź czy warto się w to bawić

może warto zacząć od gier giełdowych ? na onecie masz, grasz wirtualnymi pieniądzmi

zobacz jak Ci idzie i wtedy działaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to albo mial na poczatku takie szczescie albo jest geniuszem bo z tego co tu inni pisza to gra na gieldzie to czarna magia

:polew: :polew: :polew:

Kto ma nutę hazardzisty to polecam kontrakty krótkoterminowe :good:

Każdy ma swój sposób i styl grania. Tak czy siak najważniejsze są informacje jakie będą wychodziły na rynek bo jak wszyscy wiemy od informacji odnośnie firm zależy najwięcej. Odsyłam do lektur na temat inwestowania. Proponuję tylko wybrać "gałąź" w którą będzie się uderzało. Jednymi z najlepiej dochodowych są:

- paliwa

- przemysł spożywczy

- :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Pozdrawiam graczy :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem ile w tym prawdy ale znajomy kupuje akcje krótkoterminowe na paliwo, bodajże posługuje się tym takim programem co się instaluje na kompie Forex czy coś takiego, tam można sobie ustawić kiedy aukcje mają być kupione a kiedy sprzedane (chodzi oczywiście o konkretne stawki) no i w ten sposób zarabia dosyć dobre pieniądze miesięcznie, obecnie ma swoich stałych klientów, których pieniędzmi obraca i jakoś mu to idzie

ale zaczynał od bardzo małej kwoty i to sporo czasu temu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...