Skocz do zawartości
IGNOROWANY

opony i felgi


blind1

Rekomendowane odpowiedzi

znalazlem taki sklepik chyba maja dosc bogata oferte,moze komus sie przyda sam bede chcial go odwiedzic jak bede w kraju.z tego co czytalem nawte do ilus km dostarczaja towar do domu. http://www.opony1.pl/index.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pre_pl zapomniałeś jeszcze pokazać jego maila z profilu :polew:

a wystarczyło się zareklamować w odpowiednim dziale a tak to będzie :bicz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł dobry,wykonanie fatalne. Diabeł tkwi w szczegółach :polew:

Nie wolno władzy w konia robić, bo i tak się nie da a skutki uboczne fatalne :bicz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety to nie tak,nie znam wlascicieli tego sklepu znalazlem to w internecie szukalem jak najblizej swojego domu.wydaje mi sie ze maja w miare bogata oferte ,przynajmniej na stronce. zbieznosc naszych nazwisk jest naprawde przypadkowa.nie mam interesu w reklamowaniu cudzego sklepu,chcialem tylko ulatwic kolega wybor feli i oponek.moze nie ten dzial to przepraszam .[br]Dopisany: 09 Listopad 2007, 18:18 _________________________________________________a co dziwne,jakos na prosbe o pomoc odpowiedzial tylko jeden kolega oczywiscie szacuneczek dla kolegi piotr1602. tutaj natomiast ja chcialem ulatwic kolega wybor okazalo sie ze zostalem wkrecony ipowiazany z wlascicielem sklepu mimo ze go na oczy nie widzialem i szczerze tego sklepu tez nie.znalazlem poprostu w necie.no ale ok jak widze latwiej krytykowac niz pomagac.jeszcze raz przepraszam[br]Dopisany: 09 Listopad 2007, 18:31 _________________________________________________jak widze podanie moich wszystkich danych nie bylo zbyt dobrym pomysle,bo jeszcze ktos podciagnie mnie pod konszachty z ks. jankowskim :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to fajno, zamykam

jakby ktoś chciał coś dodać sensownego - niech napisze do któregoś zielonego.

PS. na tamto poprzednie pytanie tylko jedna osoba odpowiedziała, bo nic więcej nie trzeba dodawać.

Sam mógłbys sobie odpowiedzieć zreszta, przeszukując wcześniej forum :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...