Audi Chorus na Audi Concert CD

Maxcudo

Witam.

Posiadam radyjko na kasety, a do tego nie działa potencjometr od głośniej/ciszej etc. Chciałbym bez zmieniarki odtwarzać płyty =] Moje pytanko czy, będę miał jakieś problemy podczas wymiany? Czy kostki i cała reszta będą pasować? Z tego, co widzę, to wymiary są takie same, a wiec nie będę musiał nic kombinować panelem klimy etc.

Ja się kolego troche w tych radiach gubię, ale wydaje mi się, że potrzebny będzie tzw. adapter CAN-bus, aby radio działało w pełni funkcjonalnie. Mogę się jednak mylić.

Nie oczekuj też gradu odpowiedzi, bo temat rzekomo jest rozwikłany w 100% na forum i ludziom nie chce sie pisać kolejny raz.

Nie będzie działało podświetlenie przycisków i wyświetlacza,będzie się rozłączało co dwie godziny.Nie będzie wyświetlania stacji radiowych na FISie.

Nie będzie się wł/wył po stacyjce.Kostki pasują,rozmiar też.

Chyba,że dokupisz adapter CAN,np taki:

Wtedy zagra tak jak w oryginale.

Ja tu widze trzy (albo mi się wydaje). Dwa od góry takie same, trzecie węższe, na dole jakby skośne krawędzie boczne.

Od jakich aut są wymiarowo takie same jak A4 95-99 albo 99-2001? Czasem można znaleźć na allegro okazje, ale np. od A8 i nie wiadomo czy podpasi.

Dziękuję bardzo. Widzę, że tu tyle osób obcykanych w tych radiach (dla mnie to w dalszym ciągu w 50% magia), że można by zrobić manual wymian / zamian.

Jest fajnie napisany wątek odnośnie wymiany ori na niefabryczne, a co do reszty to rzeczywiście informacji na forum mnóstwo, ale strasznie porozrzucane.