Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B8 CAB] Już S4 B8 Avant Weiß&Optikpaket schwarz Audi exclusive quattro GmbH


Rossi_46

Rekomendowane odpowiedzi

EOT ja u siebie z Magnaflow mam tylko jeden tłumik z wyjściem Y-pipe na 2 strony, tutaj widzę masakrę, jak by wywalić z 2 przednie tłumik to auto dopiero by grzmiało :evil:

bez przesady :)

Mój jest akurat non-resonated optymalnie głośnny i rozni sie od rezonowanego tylko koncowymi wydechami:)

:)

55555x.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miodzio , Rossi dobrze zrobiles ze ta felga zostala srebrna :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EOT bajk za friko biorę, PB i tak mam za darmo

Rossi dawaj filmiki jak gada i czy się już trochę wydech wypalił, mój Magnaflow jak jest gorąco to daje ostro decybalami po uszach, muszę sprawdzić przy okazji czy nie przekraczam magicznych 93dB, BTW stawiam na 100+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj jest nawet bardzo głośny 114dB, ale w samochodzie jest oki (tak optymalnie)

tak gada: :>

tylko ja zamowilem wersje z podwojnymi chrom. koncowkami

jakos lepiej przypadła mi do gustu:)

felga jest 19X8,5X19 ET32 opona 255/35ZR19 continental sportcontact 5P 96Y

nie przyciera nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego swoich filmików nie wklejasz ? producenci wydechów czasami trochę kombinują, nie piszą całej prawdy co jest zamontowane na aucie i wklejają potem do netu, mnie interesuje jak gada wydech w twoim aucie a nie pierwszy lepszy z netu[br]Dopisany: 15 Czerwiec 2011, 00:16_________________________________________________co do głośności Millteka 114 dB to ostry wynik, sprawdziłem u siebie na szybko na bardzo gorącym wydechu nie przekroczyłem 93 dB przy maksymalnych obrotach, owszem sprawdzone przy pomocy Iphone'a ale jakiś tam pewnie zbliżony wynik jest, przy 114 dB dowód rejestracyjny bye bye

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EOT w uwaga pirat pokazywali owszem motor ze 101 dB, po dowodziku i nakaz doprowadzenia wydechu do normy głośności + 300 PLN mandat, ciekawe jaki manewr w Millteku zrobić żeby miał 93dB w 1/2 max. obrotów :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie słychać w środku czy na zewnątrz ? często tak jest, że w kabinie jest błoga cisza a z rurek idzie jakiś poziom hałasu, weź pod uwagę, że po 10-30 tkm wydech zmieni dźwięk i natężenie hałasu, nie mam nic przeciwko fajnemu bulgotaniu ale jak się trafi na zazdrosnego i upierdliwego Policjanta to wtedy przesrane jest, ja czasami ich lubię podnerwić, redukuję przy nich i gaz do dechy :polew: a w lusterku widzę ich dziwny wyraz twarzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic tylko przez Szwajcarie się gdzies wybrać po tunelach :decayed:

mój wspólnik ma Milltec'a w s8 v10, sporo jeździ i nie miał problemów jeszcze, a dudni konkretnie :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę, że policja czepia się raczej 20to letnich hond, niż aut za >200k :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...