Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] Brazowy Avant 2.0TFSI


kamilllb

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy my mamy inne zdanie kolega inne i trzeba to uszanować czy sie nam to "nie podoba" czy sie nam to " Nie podoba" :) wracajmy zatem do oceny samego auta a nie przekabacajmy sie więcej o tym quattro:)

ps. dodaj w końcu jakieś foty więcej niz 2 mega pixelowe:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nie wchodźmy w temat aut supersportowych, bo tam 4x4 nie jest żadnym wyznacznikiem. Co to w ogóle za porównanie. Ja już kończę OT, bo zaraz zaczniemy porównywać wszystkie odcinki top gear, oni mają dostęp do wszystkich supersamochodów i ukształtowaną opinię, w którym aucie, jaki napęd się sprawdza.

Inna sprawa, to porsche jedzie o wiele szybciej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym nie był na forum miłośników audi to bym się zdziwił na tę niemożność jazdy z napędem na przód. Kolegom chyba chodzi o dynamiczną jazdę po górskich serpentynach. Najlepiej po mokkej drodze i jeszcze w zimie.

Przejaskrawiam, ale doskonale wiemy, że większości kierowców taki napęd do niczego nie jest potrzebny, no chyba, że wykopać się ze śniegu. Choć i tu akurat torsen nie szaleje, co każdy oglądający słynną próbę q5 widział.

Żeby nie było jeździłem quattro z mocnym silnikiem, ze słabszym, ale rownież sporo jeździłem SUVem z napędem na przednią oś, i to z dieslem. Nie widziałem żadnego problemu.

FWD jest spoko ale nie do tej wielkosci samochodu.

Nie rozumiem. Że duże, czy, że małe?

:good: :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...