Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AVG] Prośba o analizę logów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam kolegów forumowiczów. Proszę o analizę logów. Nie wiem czy dobrze je zrobiłem ale to już ocenicie Wy jako fachowcy. Nie mogłem zrobić BS 000 bo mój bardzo skromny sprzęt na to nie pozwala, ale może uda się bez tego coś ocenić. Objawy są takie: przy przyspieszaniu słychać jakby silnik pracował na na 3 cylindrach. Dzięki za wszelkie podpowiedzi.

Opublikowano

A gdzie te logi?

Opublikowano

Czesc,

Z tego co widze to temperature silnik ma dobra -> termostat OK.

Szwankuje czujnik temperatury paliwa bo pokazuje ok. -33 st. C a to raczej nie jest prawda.

Logi nie do konca kompletne -> nie ma np. 003 dynamicznego.

Korekcje motoru dobre.

Zrob pelne logi wg opisu w FAQ dzialu silnik diesla.

Sokram

Opublikowano

rzuca się w oczy wolne wstawanie turbo więc sprawdź sobie szczelność wężyków podciśnienia.

Opublikowano

czujnik temp paliwa do wymiany

przepływke możesz umyć

filtr powietrza jak stary to wymień

katalizator minimalnie przytkany, przegoń furkę

pokaż loga 003 basic setting

Opublikowano
  • Autor

Dzięki za wszelkie podpowiedzi. Sprawdzę te wężyki i jak będą uszkodzone to wymienię Mam jednak pytanie odnośnie tego czujnika temperatury paliwa. Faktycznie wywala mi błąd 17571 Czujnik temperatury paliwa -przerwa/zwarcie do plusa brak osprzętu / nie związany ze sprzętem - BŁĄD SPORADYCZNY. Jakie mogą być objawy uszkodzenia tego czujnika? Od jakiegoś czasu mój silniczek nie pracuje najładniej, szczególnie przy przyspieszaniu. jak go kupiłem 2 lata temu to mruczał ładniej. Logi robiłem po wymianie Filtrów i oleju. Jak uda mi się zrobić loga 003 BS to wrzucę.

I jeszcze jedno - może to nie w tym dziale ale zapytam. Wymieniłem Tarcze + klocki tylne i na blacie pojawił się ten znaczek

http://img130.imageshack.us/img130/1072/imag0105q.jpg

Poczytałem trochę w dziale hamulce ale: stare klocki nie miały przewodów, nowe też nie, a jedyny przewód jaki widziałem jest od czujnika ABS-u ale ABS działa. Wie ktoś może jaka jest tego przyczyna? Z góry dzięki za podpowiedzi.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.