Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Przewody hamulcowe w oplocie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jaki klucz do przewodów w AWX?

Opublikowano
  • Autor

Jaki klucz do przewodów w AWX?

13 i 15 jak dobrze sprawdzam wg nowych przewodów ATE

Opublikowano
  • Autor

no takim byłoby wygodnie odkręcić a jak nie takim to zostaje tylko płaski.

Opublikowano

młody mogłeś powiedziec, zapakowałbym ci ten klucz do tej 61kg paczki :polew: :polew: :polew:

kupiłes juz te przewody ?

masz foto ?

Opublikowano

Taa przewody już dawno przyszły, a dzisiaj wylądowały na przodzie auta :)

110219_095321.jpg

A fota samochodu (oczywiście jak to w tym kraju bywa, zaczął padać deszcz...)

110226_180516.jpg

110226_180526.jpg

Before:

110226_121251.jpg

After:

110226_180539.jpg

Opublikowano

qurwa moglismy poczekac na 345mm zestaw :mysli: :mysli: :mysli: :mysli:

pod tą felą jest jeszcze sporo miejsca

mocno sie umęczyłeś z tą blachą ?????

Opublikowano

Niee, potem już jak mi ojciec pomógł to bez problemu weszło :P A na zestaw 345 nie mam kasy :D Daj spokój kur.. już nic nigdy z Polski żadnym kurierem nie wysyłam, buraki takie, że masakra, wolę poczekać aż ktoś ode mnie będzie jechał

Opublikowano

zestaw na 345mm byłby jakies 250-300zł droższy

a co nie tak z tym kurierem ????

Opublikowano

My dziś z boberkiem przejechaliśmy się w drugą stronę :disgust:

Wczoraj przyszła paczka i dziś zaczęliśmy montować większe hamulce w jego A6 i wyszła pupa..

Po założeniu nowych tarcz 321mm okazało się że zaciski są z najmocniejszej A6 C6 3.0TDI (240KM), czyli 347mm.

Po podmienieniu jarzm z drugiego kompletu 320mm wszystko spasiło, ale felga 16" wchodziła na styk.. trzeba było zdjąć ciężarki wyważenia.

Chce się ktoś wymienić samymi jarzmami?

Jarzma 347 za 321? :naughty:

Opublikowano

zestaw na 345mm byłby jakies 250-300zł droższy

a co nie tak z tym kurierem ????

Dzwonili do mnie, że 10 euro dopłacić za paletę a dzisiaj kurier przyjechał bez palety i jeszcze sobie doliczył 10 euro nie wiem skąd... Mówię k**wa no co jest, miało być 110 euro a ty mi mówisz, że 120 i jeszcze mi nie przywiozłeś palety za którą zapłaciłem...

- A ja nie wiem bo eee. aaaa, no ja tylko kierowca jestem....

Opublikowano

My dziś z boberkiem przejechaliśmy się w drugą stronę :disgust:

Wczoraj przyszła paczka i dziś zaczęliśmy montować większe hamulce w jego A6 i wyszła pupa..

Po założeniu nowych tarcz 321mm okazało się że zaciski są z najmocniejszej A6 C6 3.0TDI (240KM), czyli 347mm.

Po podmienieniu jarzm z drugiego kompletu 320mm wszystko spasiło, ale felga 16" wchodziła na styk.. trzeba było zdjąć ciężarki wyważenia.

Chce się ktoś wymienić samymi jarzmami?

Jarzma 347 za 321? :naughty:

Robert, nie ma z tym zadnego problemu

dajesz komuś te jarzma na frezarkę i "przesuwają" otwór o 1-1.25mm

wchodzi wszystko na 345mm tarcze

zadne "rydzyko", przerabiałem w ten sposób juz kilka kompletów jak nie było zestawów od S4-ki

Opublikowano

Robert, nie ma z tym zadnego problemu

dajesz komuś te jarzma na frezarkę i "przesuwają" otwór o 1-1.25mm

wchodzi wszystko na 345mm tarcze

zadne "rydzyko", przerabiałem w ten sposób juz kilka kompletów jak nie było zestawów od S4-ki

Sam nie wiem, gwint jest tylko w jarzmie, przez piastę otwory idą na przelot bez gwintu.

Trochę obawiam się że przesuwając otwór i gwintując go osłabię mocowanie śruby.

Tak czy inaczej pomyślimy nad jakimś mixem :wink4:

Jutro boberek będzie dzwonił do gościa i może po prostu wymienimy jarzma.

Opublikowano

nic nie osłabiasz, nie ma strachu

tam sa tak mocne śruby ze nawet nie ma co sie zastanawiac

szkoda ze w tej chwili nie mam żadnych wolnych jarzma na 320mm

jutro poszukam to sie odezwe jak nic nie załatwicie

Opublikowano

nic nie osłabiasz, nie ma strachu

tam sa tak mocne śruby ze nawet nie ma co sie zastanawiac

szkoda ze w tej chwili nie mam żadnych wolnych jarzma na 320mm

jutro poszukam to sie odezwe jak nic nie załatwicie

:good:

Opublikowano
  • Autor

Taa przewody już dawno przyszły, a dzisiaj wylądowały na przodzie auta :)

110219_095321.jpg

A fota samochodu (oczywiście jak to w tym kraju bywa, zaczął padać deszcz...)

110226_180516.jpg

110226_180526.jpg

Before:

110226_121251.jpg

After:

110226_180539.jpg

tylne przewody pasowały Ci idealnie do tylnych zacisków? bo jak tak patrze to te są jakieś okrągłe a ja przy tych 288 mam jakieś prostokątne płaskie. hmm :mysli:

Opublikowano

tylu jeszcze nie zrobilem

Opublikowano
  • Autor

tylu jeszcze nie zrobilem

yhy. bardzo mnie to ciekawi. a masz gdzies pod ręką zacisk z 288 aby przymierzyć te przewody?

Opublikowano

te przewody pasuja do tylnych zacisków 288mm

Opublikowano
  • Autor

te przewody pasuja do tylnych zacisków 288mm

yhy. no to luz. problem z głowy.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.